Ventspils Jaunrades namā pirmo reizi tika sarīkotas sacensības galda futbolā. Par Jaunrades nama kausu sacentās galda hokeja komandas spēlētāji. Noteikumi un izspēle bija līdzīgi, kā galda hokejā. Galda futbola spēle noritēja divos periodos pa 3 minūtem katrā no tiem, pie tam spēlētāji mainījās arī laukuma pusēm. Vispirms tika aizvadīts grupas turnīrs, kurā uzvarēja Aleksandrs Žernovojs. Izslēgšanas turnīrs tāpat kā galda hokejā sākās ar ceturtdaļfinālu, kurā sekmīgi spēlēja Aleksandrs, Dāvis Apfelbaums, Edžus Kaņeps un Guntis Ernšteins. Pusfinālā Aleksandrs ar rezultātu 6:5 uzveica Dāvi un kvalificējās pirmā turnīra finālam. Tajā iekļuva arī Edžus, kurš ar rezultātu 6:5 uzveica Gunti. Bronzas finālā Dāvis Apfelbaums ar rezultātu 6:3 bija pārāks par Gunti Ernšteinu un izcīnija bronzas kausu, bet par pirmo Jaunrades nama kausa ieguvēju kļuva Aleksandrs Žernovojs, kurš finālā pārspēja Edžu Kaņepu ar rezultātu 9:6.