Keramika

Keramikas radošās nodarbības attīsta bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām koordināciju, sīko motoriku, dažāda veida komunikāciju un darbības grupās, domāšanu, dod motivāciju turpināt un pabeigt savus iesāktos darbus.

painting
Nodarbības mazajiem māksliniekiem, visiem kuriem ir interese par zīmēšanu.
Veidosanas_studija_7
Nodarbībās ir iespēja iepazīties ar veidošanas pasaules burvību. Apgūst jaunas prasmes un metodes darbā ar plastisku materiālu.
Radošā darba studija “Arhitektūra”

Arhitektūra. Ir interesanti izpētīt un zīmēt arhitektūru. Apgūt ielas,māju ,logu ,durvju konstrukcijas. Līmēt un veidot 3D objektus, strādājot dažādās krāsu tehnikās.

Polimērmāla veidošanas studija

Darbs ar polimērmālu ir aizrautīgs process, kura laikā ir iespēja no plastilīnam līdzīga materiāla izveidot dažādus dekorus. Nodarbības laikā taps krūzītes un karotīšu dekori, gan augļu, ogu groziņā, gan dzīvnieku izskatā. Dalībnieki varēs uzzināt, kādās tehnikās var veidot , kā izvēlēties materiālu un darba instrumentus, kā arī apgūt polimērmāla veidošanas pamatus.

das_sakta

Strādājam ar ādu dažādās tās rotājošās tehnikās.

friendship-pulseira

Greznojamies paši un dāvinām citiem. Piedalāmies izstādēs un konkursos gan JN, gan pilsētā, novadā un republikā.

Nodarbībās mācāmies arī filcēšanu. Darinām somiņas, glezniņas un citas mīļas lietiņas sev, tuviniekiem un draugiem.

Mācāmies šūt interesantas un noderīgas lietas – somiņas, telefona maciņus, spilvenus ar aplikācijām, dažādas saimniecībā noderīgas lietas pēc audzēkņa izvēles.

Viss sākas ar diega ievēršanu adatā, pirmajiem pamatdūrieniem, līdz beidzot tiek modelēts un šūts leļļu tērps. Ar skolotājas palīdzību tiks izveidota kārotā tērpa piegrieztne un tērps padarīts vēl oriģinālāks.


Strādājot ar papīru, kartonu, līmi, krāsām u.c materiāliem attīsta izdomu, fantāziju, precizitāti, telpisko domāšanu un koncentrēšanās spējas, kā arī pacietību. 

Ja vēlies radoši izpausties un apgūt tēlotājmākslas zinību pamatus, pievienojies.

studija_faktura_2

Audzēkņi apgūst stikla, zīda un kokvilnas apgleznošanas tehnikas, auduma ziedu izgatavošanas prasmes, marmorēšanas un dekupāžas tehnikas.

wooden_toys

Šajās nodarbībās iespējams radoši izpausties, izveidojot dažādus objektus no kokmateriāla.

Nodarbībās, mācoties veidos gaumīgus tērpus un pasniegs tos modes skatēs, konkursos un citos pasākumos, audzēkņi  pētīs tērpa vēsturi, apģērba valkāšanas kultūru, kā arī krāsu mācību.