19.maijā Solo dziedāšanas klases audzēkņi un skolotāja Minjona Rebhūna devās uz Lietuvu, lai piedalītos starptautiskā vokālistu konkursā “Golden fish” Palangā.
Šogad solo dziedāšanas klases audzēkņi aktīvi piedalās dažādos konkursos gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī, uzkrājot gan konkursu, gan skatuves pieredzi un arī šis konkurss nepalika bez mūsu dziedātāju panākumiem un godalgām, ko vest mājās.

Pēc katra priekšnesuma konkursa žūrija uzreiz izteica savu vērtējumu, sniedzot individuālus ieteikumus un komentārus katram dalībniekam, kas konkursu pieredzē arī bija jaunums, dalībnieki to novērtēja un rezultātu paziņošanas brīdis bija vēl aizraujošāks. Jāatzīmē, ka katrā vecuma grupā tika piešķirts tikai viens apbalvojums, mūsējie dziedātāji startēja visās trijās vecuma grupās:

Sintija Ozoliņa – Grand Prix; (vecākā grupa)
Timurs Šafranskis – Grand Prix; (jaunākā grupa)
Rodrigo Caune – 1.vieta;
Evelīna Šterna – 1.vieta;
Keitija Eizenbārds – 2.vieta;
Anete Demante – 2v.ieta;
Karina Šteina – 3.vieta;
Agnese Krilova – 3.vieta;
Laura Umbraško – 3.vieta.

Konkursa žūrija dalībniekiem arī piešķīra dažādas nominācijas par skatuves harizmu, artistiskumu un skatuves tēlu, šīs nominācijas ieguva: Laura Karpinska, Zane Bakanauska, Marija Jeļinska, Karolina Gribačova, Anete Štālmane un Didzis Rancāns. Savukārt solo dziedāšanas klases vadītāja Minjona Rebhūna ieguva nomināciju “Labākais vokālais pedagogs”.

Esam lepni par dziedātāju panākumiem, un vēlam izdošanos arī turpmākajos konkursos!