Aizvadītajā nedēļas nogalē, 18.septembrī, pēc ilgstoša pārtraukuma klātienē norisinājās republikas mēroga sacensības galda hokejā – Rīgas atklātais čempionāts.

Sacensībās, ievērojot spēkā esošās epidemioloģiskās prasības, kopumā piedalījās 52 dalībnieki, to skaitā 8 Ventpils galda hokeja spēlētāji.

OPEN klasē iekļuva 6 ventspilnieki. Fināla cīņā Alvis Siliņš sīvā cīņā piekāpās Raineram Kalniņam, izcīnot 2.vietu. Cīņā par 3.vietu Edžus Kaņeps zaudēja Kristapam Riekstiņam (Burtnieku MJIC), gala vērtējumā ierindojoties 4.vietā. Šajā nominācijā labus panākumus izdevās sasniegt arī citiem ventspilniekiem – VJN galda hokeja audzēknis Mārcis Radelis izcīnīja 6.vietu, Elvijs Siliņš – 7.vietu, bet Dāvis Apfelbaums ierindojās 14.vietā 52 dalībnieku konkurencē.

VJN pārstāvjiem izdevās sasniegt ļoti augstus rezultātus arī citās nominācijās: 2.vietas un sudraba medaļas izcīnīja Mārcis Radelis (Junioru nominācijā) un Elēna Rācenāja (Dāmu nominācijā).

Arī Amatieru līgā godalgotajās vietās ierindojās VJN pārstāvis – Ralfam Sondaram izdevās izcīnīt 2.vietu Junioru nominācijā un 3.vietu OPEN klases kopvērtējumā.