Astronomijas nodarbībās mācīsimies pazīt zvaigznājus, izprast dažādas astronomiskas parādības, uzzināsim vairāk par Saules sistēmas planētām un citiem Visuma objektiem. Dosimies uz planetāriju un observatoriju.

PIETEIKTIES
lgs_0

Jauno uzņēmēju kluba dalībnieki iegūs zināšanas un praktiskas iemaņas ekonomikā, uzņēmējdarbībā, mārketingā, vadībā un citās jomās, kas veicina audzēkņu piedalīšanās

PIETEIKTIES
notebook-computer-writing-blogging

Nodarbībās veidosim rakstus par notikumiem Ventspils Jaunrades namā un pilsētā. Labākie raksti tiks virzīti publicēšanai Ventspils Jaunrades nama mājaslapā www.jaunradesnams.lv, kā arī plašsaziņas līdzekļos.

PIETEIKTIES
road-safety-biking-4

Mācāmies, kā rīkoties ekstremālās situācijās. Gatavojam spēles, praktiskas lietas, braucam mācību ekskursijās un ejam pārgājienos.

PIETEIKTIES
superMan

No otreizējiem materiāliem gatavojam dažādas lietas, dāvanas, kolāžas.

PIETEIKTIES

Nodarbībās būs iespējams attīstīt iemaņas kulinārijā un apgūt taupīgas gatavošanas pamatprincipus.

PIETEIKTIES
abc-kids

Pirmskolas vecuma bērniem (maksas)

PIETEIKTIES

abc_logo

Aicinām apgūt latviešu valodu 5-7 gadus vecus bērnus, kuri ikdienā PII apgūst mazākumtautību izglītības programmas, lai ar prieku apgūtu valodu un veiksmīgi sagatavotos skolai.

PIETEIKTIES
funkc_trauc_2

Radošās darbnīcas tas ir veids, kā bērniem/jauniešiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem pieejamā veidā mazināt sociālo izolētību, veicināt viņa noderības sajūtu apkārtējā sabiedrībā.

PIETEIKTIES