painting

Zīmējam, līmējam, iepazīstamies un eksperimentējam ar dažādām zīmēšanas tehnikām. Nodarbības ikvienam, kuram patīk radoši darboties.

das_sakta

Strādājam ar ādu dažādās tās rotājošās tehnikās.

friendship-pulseira

Greznojamies paši un dāvinām citiem. Piedalāmies izstādēs un konkursos gan JN, gan pilsētā, novadā un republikā.

Nodarbībās mācāmies arī filcēšanu. Darinām somiņas, glezniņas un citas mīļas lietiņas sev, tuviniekiem un draugiem.

Mācāmies šūt interesantas un noderīgas lietas – somiņas, telefona maciņus, spilvenus ar aplikācijām, dažādas saimniecībā noderīgas lietas pēc audzēkņa izvēles.

Viss sākas ar diega ievēršanu adatā, pirmajiem pamatdūrieniem, līdz beidzot tiek modelēts un šūts leļļu tērps. Ar skolotājas palīdzību tiks izveidota kārotā tērpa piegrieztne un tērps padarīts vēl oriģinālāks.

Strādājot ar papīru, kartonu, līmi, krāsām u.c materiāliem attīsta izdomu, fantāziju, precizitāti, telpisko domāšanu un koncentrēšanās spējas, kā arī pacietību. 

Veidosanas_studija_7

Divas reizes nedēļā mazā draugu pulciņā kopā veidot aicina Veidošanas studijā bērnus no trīs gadu vecuma, kuriem patīk to darīt un kuri vēlas iemācīties veidot neparastus darbiņus. Paši mazākie pirkstiņus vingrina, lielus un mazus darbiņus no plastilīna.

Ja vēlies radoši izpausties un apgūt tēlotājmākslas zinību pamatus, pievienojies.

studija_faktura_2

Audzēkņi apgūst stikla, zīda un kokvilnas apgleznošanas tehnikas, auduma ziedu izgatavošanas prasmes, marmorēšanas un dekupāžas tehnikas.

wooden_toys

Šajās nodarbībās iespējams radoši izpausties, izveidojot dažādus objektus no kokmateriāla.

 

Nodarbībās, mācoties veidos gaumīgus tērpus un pasniegs tos modes skatēs, konkursos un citos pasākumos, audzēkņi  pētīs tērpa vēsturi, apģērba valkāšanas kultūru, kā arī krāsu mācību.