painting

Zīmējam, līmējam, iepazīstamies un eksperimentējam ar dažādām zīmēšanas tehnikām. Nodarbības ikvienam, kuram patīk radoši darboties.

PIETEIKTIES
das_sakta

Strādājam ar ādu dažādās tās rotājošās tehnikās.

PIETEIKTIES
friendship-pulseira

Greznojamies paši un dāvinām citiem. Piedalāmies izstādēs un konkursos gan JN, gan pilsētā, novadā un republikā.

PIETEIKTIES

Nodarbībās mācāmies arī filcēšanu. Darinām somiņas, glezniņas un citas mīļas lietiņas sev, tuviniekiem un draugiem.

PIETEIKTIES

Mācāmies šūt interesantas un noderīgas lietas – somiņas, telefona maciņus, spilvenus ar aplikācijām, dažādas saimniecībā noderīgas lietas pēc audzēkņa izvēles.

PIETEIKTIES

Viss sākas ar diega ievēršanu adatā, pirmajiem pamatdūrieniem, līdz beidzot tiek modelēts un šūts leļļu tērps. Ar skolotājas palīdzību tiks izveidota kārotā tērpa piegriezne un tērps padarīts vēl oriģinālāks. 

PIETEIKTIES
caklasRokas

Mācāmies adīt un tamborēt, sākot ar vienkāršām salvetēm un sedziņām līdz pat apģērbam un dažādiem aksesuāriem.

PIETEIKTIES
Veidosanas_studija_7

Divas reizes nedēļā mazā draugu pulciņā kopā veidot aicina Veidošanas studijā bērnus no trīs gadu vecuma, kuriem patīk to darīt un kuri vēlas iemācīties veidot neparastus darbiņus. Paši mazākie pirkstiņus vingrina, lielus un mazus darbiņus no plastilīna.

PIETEIKTIES
4-1280511867_01

Ja nākotnē interesē studijas kādā no vizuālās mākslas nozarēm vai vienkārši vēlies radoši izpausties, aicinām pievienoties.

PIETEIKTIES
studija_faktura_2

Audzēkņi apgūst stikla, zīda un kokvilnas apgleznošanas tehnikas, auduma ziedu izgatavošanas prasmes, marmorēšanas un dekupāžas tehnikas.

PIETEIKTIES
wooden_toys

Šajās nodarbībās iespējams radoši izpausties, izveidojot dažādus objektus no kokmateriāla.

PIETEIKTIES

Koka auto izgatavošanas nodarbībās audzēkņiem tiks sniegtas zināšanas par auto modeļu uzbūvi un darbības principiem, prasmes un iemaņas koka auto modeļu konstruēšanā un izgatavošanā.

PIETEIKTIES