Pagājušā gada nogalē, starp Ziemassvētkiem  un Jaunā gada sagaidīšanu notika Ventspils Jaunrades nama Ziemassvētku balvas izcīņa dambretē. Piedalījās 16 jaunie dambretisti, kuri sacentās par kausiem un medaļām divās vecuma grupās. Pēc ļoti spraigām cīņām gandrīz trīs stundu garumā uzvarētāji tika noskaidroti.

Vecuma grupā līdz 10 gadiem (U10) vislabāk veicās Odrijai Karabeško – 11 punkti no 14, pirmā vieta, kauss un zelta medaļa. Otro vietu izcīnīja Gustavs Briedis – 8, bet trešo – Kristers Millers – 7 punkti.

Vecuma grupā U8 pirmo vietu ar 13 punktiem no 14 izcīnīja Rūdolfs Sametis. Viņš kļuva arī par visa turnīra absolūto uzvarētāju. Otrā vieta Gabrielam Mārtiņjānim – 9 punkti, bet trešā – Oleksijam Fedorovam – arī 9 punkti. Drusku līdz medaļām pietrūka Evertam Černuho un Edgaram Slokam, kuri izcīnīja pa 8 punktiem.

Pirmo vietu ieguvēji katrā vecuma grupā saņēma kausus un pirmo triju vietu ieguvēji – medaļas. Pilnīgi visi dalībnieki tika pie saldām pārsteiguma balvām, kuras bija sarūpējis Ziemassvētku rūķis.

Uz tikšanos Jaunajā gadā!

Publicēts 4.01.2024.