Ventspils jaunie šahisti aktīvi uzsākuši sacensību sezonu.

14.septembrī Ventspils komanda piedalījās sacensībās “Rumbas kauss” Kuldīgā. Komandā spēlēja Mikus Kalvāns, Joēls Efraims Siders, Viktors Puzirevskis un Sāra Ēlišeba Sidere. 31 komandu konkurencē ventspilnieki izcīnīja 20.vietu parādot labāko rezultātu no Kurzemes komandām. Individuāli labākais sniegums Sārai Ēlišebai Siderei, kas ieguva četrus punktus no septiņiem.

21.septembrī 10 ventspilnieki piedalījās Liepājas kompleksās sporta skolas jauno šahistu turnīrā. Trešo sporta klašu grupā labākais sniegums Margaritai Vivdenko, kas izcīnīja 1. vietu. Ceturto sporta klašu grupā Sāra Ēlišeba Sidere izcīnīja 1. vietu meiteņu konkurecē.

Nākamās sacensības jau pavisam drīz – jau 4. un 5. oktobrī Kuldīga gaidīs spēcīgākos šahistus uz Danas Reiznieces Ozolas 19. kausa izcīņu.