Ventspils Jaunrades nams 2022./2023. mācību gadā aicina izvēlēties kādu no 50 interešu izglītības programmām un pieteikties nodarbībām!

Nodarbību sākums jau no 5.septembra.

Šajā mācību gadā Jaunrades nams piedāvā 50 dažādas interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem no 3 līdz 25 gadu vecumam 9 dažādās jomās – bez maksas. Atsaucīgi, zinoši un prasmīgi skolotāji darbosies ar audzēkņiem dažādās mākslas jomās – vizuālās un lietišķās mākslas, mūzikas, dejas un teātra mākslās. Puišiem īpaši interesantas būs nodarbības tehniskās jaunrades jomā. Pie mums var apgūt arī fotografēšanas pamatus. Ļoti iecienītas ir mūsu sporta interešu izglītības  programmas – fitness, šahs, dambrete un galda hokejs. Piedāvājam valodu apguves programmas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – angļu valodu, latviešu valodu, kā arī kulinārijas un arhitektūras pamatus un daudz, daudz citu interesantu programmu. Šogad jaunums – keramikas radošā darbnīca.

Mūsu audzēkņi var lepoties ar lieliskiem panākumiem gan pilsētas, gan valsts un pat starptautiskā mēroga sacensībās, konkursos un festivālos.

Izvēlieties sev vispiemērotāko un gaidām uz nodarbībām!

NODARBĪBU SARAKSTS

Piektdien, 2.septembrī, no plkst. 16:00 līdz 17:30 programmu skolotāji aicina uz tikšanos un iepazīšanos klātienē Ventspils Jaunrades namā kabinetos. Būs iespēja aprunāties ar skolotāju un aizpildīt iesniegumu.

Detalizētāka informācija Jaunrades nama mājaslapā: https://jaunradesnams.lv/    vai pa tālruni  636 22805

Uz tikšanos!

Publicēts 31.08.2022.