Divas dienu garumā Baložu vidusskolā norisinājās Latvijas čempionāti jauniešiem no U8 līdz U19 vecuma grupām ātrspēlē un ātrajā 64 lauciņu dambretē. 3.jūnijā sacensības notika ātrajā dambretē jeb rapidā ar laika kontroli 7 minūtes + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu uz katru mikromača partiju. 4.jūnijā sekoja ātrspēles čempionāts ar laika kontroli 3 minūtes + 2 sekundes par katru izdarīto gājienu uz katru mikromača partiju. Sacensības notika atsevišķi katrā vecuma grupā meitenēm un zēniem.

Ātrajā dambretē pavisam piedalījās 148 dalībnieki, starp kuriem bija arī 4 Ventspils Jaunrades nama dambretes pulciņa audzēkņi. Vecuma grupā līdz 13 gadiem (U13) 25. vietā ierindojās Danieliuss Miseikis. U10 grupā Gustavs Briedis ieņēma 20. vietu. Kā jau šogad tradicionāli, vislabāk no mūsējiem veicās visjaunākās,U8 grupas dalībniekiem. Tā 13. vietu izcīnīja Everts Černuho, bet Rūdolfs Sametis noslēdza labāko sešinieku, tikai drusciņ neaizsniedzoties līdz medaļai.

Ātrspēlē Danieliuss sasniedza arī 25. vietu, Gustavs 24. vietu, Rūdolfs 9. vietu un Everts 7. vietu.

Līdz ar to šī mācību gada sacensību programma ir noslēgusies un atsāksies rudenī. Protams, mūsu puišiem ir iespēja piedalīties sacensībās arī vasarā.

Veiksmi turpmākajās sacensībās!

Publicēts 7.06.2023.