2020. gada  16. februārī Ventspils Jaunrades nama dejotāji, Mūsdienu deju studija “Skorpions” devās uz Kultūras pili “Ziemeļblāzma”, lai piedalītos Starptautiskajā horeogrāfijas festivālā – konkursā “Terpsihora”, kuru jau otro gadu pēc kārtas organizē biedrība “H.A.Pērlīte”.

Konkursa mērķi ir izveidot ikgadēju konkursu-festivālu, lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādu dejas žanru stilu kolektīviem un solo dejotājiem; atrast un atbalstīt jaunus talantīgus dejotājus, deju solo izpildītājus un deju grupas, pieredzes un meistarības apmaiņa starp vadītājiem, iespēja katram bērnam parādīt sevi, savstarpējās sapratnes un draudzības stiprināšana starp dažādu valstu bērniem un jauniešiem, mākslinieciskās meistarības uzlabošana.

Konkursa žūrija (E.Āboltiņa, S.Misika, A.Bukolovskis, S.Vītola) vērtēja dalībnieku 140 priekšnesumus  pēc nominācijām: bērnu deja, tautas deja, tautiski skatuviskā deja, stilizēta deja, moderna deja-contemporary, šova deja, austrumu deja, ielu deja, klasiskā deja, neoklasiskā deja, atbilstoši vecuma grupām no 4 līdz 20 gadiem.

Ventspils Jaunrades nama pedagoģes Ingas Spodiņukas audzēkņi veiksmīgi startēja un tika atzinīgi novērtēti visi, kuri piedalījās šajā pasākumā:
*MDS Skorpions 7-9 gadu vecuma grupa grupa ieguva 1. un 2. pakāpes apbalvojumus;
*MDS Skorpions 10-12 gadu vecuma grupa ieguva 1. un 2. pakāpes apbalvojumus;
*MDS Skorpions 16-20 gadu vecuma grupa ieguva 2. un 3. pakāpes apbalvojumus.

Pirmo reizi divas talantīgākās MDS Skorpions audzēknes sekmīgi piedalījās ar saviem solo priekšnesumiem :
*Nikolla Simakova – 2. pakāpes laureāts
*Samanta Siliņa – 3. pakāpes laureāts.

Liels paldies Ventspils Jaunrades namam par iespēju bērniem apgūt dejas mākslu, tāpat bērnu vecākiem par finansiālu atbalstu dalības maksu un tērpu sponsorēšanā, kā arī Ventspils Izglītības pārvaldei un arī tās  laipnajam šoferītim Uldim G. par uzmundrināšanu ceļā un drošu bērnu nogādāšanu galamērķī!

Informāciju sagatavoja Inga Spodiņuka, Ventspils Jaunrades nama mūsdienu deju studijas “Skorpions” skolotāja.