Sestdien, 26. novembrī 15 Ventspils jaunrades šahisti piedalījās Olaines šaha svētkos. Šoreiz sacensības pulcēja vairāk kā 150 dalībnieku, kas bija sadalīti trijās grupās. Spēcīgāko grupā piedalījās 59 dalībnieki ar 1. un 2.sporta klasēm. Šajā grupā izmēģināja spēkus arī trīs ventspilnieki. Mihails Proščenko ,kuram ir 2.sporta klase un kurš šajā grupā startē jau trešo gadu, izcīnīja 14.vietu palaižot sev priekšā tikai divus spēlētājus ar 2.sporta klasi. Maksims Odincovs un Jegors Kirpičovs 2.sporta klases izcīnīja pavisam nesen un šīs bija viņu pirmās sacensības šajā grupā.

Lielākā daļa ventspilnieku piedalījās “B” grupā, kur startēja 3. un 4.sporta klašu šahisti. Labākos rezultātus 64 dalībnieku konkurencē parādīja Kims Ganža, Artjoms Berestovs un Margarita Vivdenko katrs iegūstot sešus punktus astoņās kārtās. Kopvērtējumā Kimam 4.vieta, Artjomam 5.vieta un Margaritai 7.vieta (arī 2.vieta starp meitenēm). Artjoms ar savu sniegumu izpildīja 3.sporta klasi. Par puspunktu mazāk šajā grupā Vsevolodam Kosarevam (10.vieta) un vēl par puspunktu mazāk Samuēlam Stefanam Sideram (18.vieta).

“C” grupā piedalījās divi ventspilnieki. Adelīnai Annai Ēdelei šīs bija pirmās sacensības un viņa parādīja ļoti labu rezultātu – 5 punkti astoņās partijās, 11.vieta 35 dalībnieku konkurencē 2.vieta starp meitenēm un izcīnīta 4.sporta klase. Apsveicam!

Jau pavisam drīz – šajā sestdienā – vairāki ventspilnieki piedalīsies Kuldīgas novada čempionātā, 17.decembrī trīs ventspilnieki piedalīsies Latvijas 2022.gada čempionātā ātrajā šahā un nedēļas nogalē gaidāmi pēdējie šī gada starti – Kuldīgas Ziemassvētku turnīrs.

Publicēts 2.12.2022.