Tumsa tā kā būtu atgriezusies un naktīs varētu vērot rudens objektus – Andromedas galaktiku, Perseja dubultkopu un pēc pusnakts Sietiņu. Planētu vērojumiem labākais laiks ir rīta stundas, kad redzamas visas četras Zemes tipa planētas (Zemi ieskaitot). 

Saules sistēmas planētas
* Merkurs septembrī redzams rītos pirms Saules ausmas austrumos Lauvas zvaigznājā. 9. un 10.septembrī mazā planēta meklējama pie Lauvas “sirds” – Regula. Savukārt 17.septembra rītā Merkurs būs “noķēris” Marsu. 

* Venera ir redzama austrumos pirms Saules ausmas. Septembra sākumā tā meklējama Vēža, bet pēc tam Lauvas zvaigznājā. 18.septembra rītā netālu no Veneras un Regula atradīsies sadilis Mēness sirpis. Savukārt 20.septembrī Venera atradīsies tuvu Regulam.

* Marss ir vērojams pirms Saules ausmas Lauvas zvaigznājā austrumos. Interesantākā tikšanās septembrī gaidāma ar Merkuru 17.septembra rītā.

* Saturns meklējams zemu pie horizonta dienvidrietumos pēc Saules rieta Čūskneša zvaigznājā. 26.septembra vakarā Saturnu varētu palīdzēt atrast Mēness.

* Urāns meklējams Zivju zvaigznājā austrumos pēc Saules rieta. 

* Neptūns meklējams Ūdensvīra zvaigznājā pēc Saules rieta.

Meteoru plūsmas
31. augusts/1. septembris – Aurigīdu plūsma. Mēness traucēs novērot šo plūsmu. 1935. gadā debesis šķērsoja 30-34 ļoti ātri un spoži meteori stundas laikā. Turpmākajos gados šo plūsmu vairs nav izdevies novērot. 

5./6. septembris – Linksīdu plūsma – lieliska izdevība iemācīties atrast Lūša zvaigznāju, kas atrodas starp Lielā lāča un Vedēja zvaigznājiem. Meteoru plūsma 1037. un 1063. gadā Korejas debesu vērotāju pierakstos aprakstīta kā “zvaigžņu lietus”. 

7./8. septembris – Epsilona Perseīdu plūsmas maksimums, kura laikā var vērot 12-15 meteorus stundas laikā. Radiants atrodas salīdzinoši tuvu augusta Perseīdu izejas punktam. Ieteicams novērojumus sākt aptuveni 22:00 vakarā, kad radiants atrodas zemu ziemeļaustrumos. 

13./14. septembris – septembra Taurīdu plūsma – vāja plūsma. 2002. gadā tika novēroti 13 šīs plūsmas meteori. Šogad “krītošās zvaigznes” varat sākt vērot pēc pusnakts. Radiants atrodas Vērša zvaigznājā, kuru viegli var atrast pēc vaļējās kopas Sietiņa jeb Plejādēm.

21./22. septembris – Kappa Akvarīdu plūsma – arī vāja plūsma, kuru var sākt vērot jau pēc 23:00 un turpināt līdz pirmajiem Saules stariem.

23./24. septembris – Alfa Aurigīdu plūsma – mazskaitlīgu, bet skaistu meteoru plūsma. Tie ir ļoti ātri meteori, aiz kuriem bieži vien tiek novērota iespaidīga “pēda”. Radiants, kurš atrodas Vedēja zvaigznājā, uzaust pēc Saules rieta. Vislabākais novērojumu laiks ir pēc pusnakts līdz ausmai.

Mēness
6. septembris – pilnmēness
13. septembris – pēdējais ceturksnis
20. septembris – jauns Mēness
28. septembris – pirmais ceturksnis