3.septembrī Jaunrades namā norisinājās Atvērto durvju dienu pasākums, kurā topošajiem skolēniem un viņu vecākiem bija iespēja iepazīties ar pulciņu piedāvājumu, satikt skolotājus un pieteikties pulciņiem. Ja gadījumā neizdevās ierasties klātienē, nepieciešamo informāciju par pulciņu piedāvājumu un nodarbību laikiem variet apskatīt mūsu mājaslapā www.jaunradesnams.lv vai pa tālruni +371 636 22805.

Šajā mācību gadā Jaunrades nams skolēniem piedāvā 50 dažādus pulciņus. Katram skolēnam ir iespēja izvēlēties pulciņu atbilstoši savām interesēm un talantiem.

Jaunrades nams piedāvā pulciņus šādās nozarēs:

Vizuālā un lietišķā māksla, mūzika, dejas, folklora, teātris, radošās industrijas, tehniskā jaunrade, vides izglītība, sports, astronomija, kulinārija, drošība, vispārīgā attīstība, žurnālistika, latviešu valoda, uzņēmējdarbība. Jaunrades nams piedāvā sporta un radošās nodarbības arī bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Atgādinām, ka pieteikšanās pulciņiem turpinās visu septembra mēnesi. Septembrī skolēniem ir iespēja apmeklēt interesējošos pulciņus atvērtajās nodarbībās, lai izlemtu kurā pulciņā ir vēlme pieteikties. Plašāka informācija par konkrētiem pulciņiem atrodama mūsu mājaslapā www.jaunradesnams.lv vai pa tālruni +371 636 22805