Jaunā laboratorija paredzēta 8 līdz 10 gadus veciem bērniem, lai radītu interesi un izpratni par inženierzinātnēm, izstrādājot dažādus projektus un eksperimentējot.

Mūsdienīgs cilvēks dzīvo attīstītas tehnikas laikmetā, tādēļ ir svarīgi iemācīt bērnus un jauniešus orientēties tehnikas un zinātnes pasaules daudzveidībā, darboties ar tehniku, izprast tās darbības likumsakarības un apzināties iegūto zināšanu un prasmju vērtību. Tehniskās laboratorijas darbības mērķis sagatavot audzēkņus, lai viņi  nākotnē kļūtu par daļu no tiem, kuri ar degsmi spēj radīt lietas.  Nodarbību laikā izgatavos skrejošās gaismas, zobu birstes robotu, līdzstrāvas elektromotoru, skārienjutīgu gaismas slēdzi  un citas noderīgas lietas. Aizraujošā veidā audzēkņi apgūs elektrisko ķēžu konstruēšanu un elektrisko shēmu montāžas iemaņas.

Uz nodarbībām aicināti gan zēni, gan arī meitenes. Nodarbības plānotas otrdienās un piektdienās no plkst. 14:00. Pieteikšanās un tikšanās ar skolotāju Pēteri Bitānu 13. martā no plkst. 11:00 Ventspils Jaunrades namā. Vairāk informācijas www.jaunradesnams.lv  vai pa tālruni 63622805.