Ventspils Jaunrades nama trases autpmodelisti turpina dalību Kurzemes kausā trases automodelismā, piedaloties Saldus, Kuldīgas un Venstpils audzēkņiem.

Ceturtdien, 1.decembrī Kuldīgā norisinājās otrais posms, kas ir šī gada pēdējās sacensības Kurzemes kausa izcīņā. Kopumā plānoti 4 posmi. Atlikušie divi norisināsies nākamajā pusgadā, viens no tiem notiks Ventspilī un otrs atkal Kuldīgā.

Dalībnieku kategorijas sacensībās ir nemainīgas visas sezonas garumā un tās ir: iesācēju – kur piedalās gados un pieredzē jaunākie, open16 un Production24 – kur ir svarīga gan auto salikšanas kvalitāte, gan arī vadītprasme.

Salīdzinot ar pirmo posmu, kas norisinājās Ventspilī 28.oktobrī, varēja manīt dalībnieku zināšanu un prasmju pieaugumu. Modeļi bija labā tehniskā kārtībā un sacensībās nebija dalībniekiem apjukums par braukšanas kārtību.

Labākos rezultātus no Ventspils Jaunrades nama audzēkņiem iesācēju klasē uzrādīja Māris Jēka – 2. vieta, Henriks Balodis – 3. vieta. Open klasē labākais bija Paulis Jēkabsons – 1. vieta. Production12 klasē mūsējie svinēja dubultuzvaru: Markoss Feldmans – 2. vieta un Lukass Keišs – 1. vieta.

img_5873

 

Trases automodelisms ir tehnisks sporta veids, kur dalībnieki sacenšas ar pašizgatavotiem miniatūriem, elektriski vadāmiem automobiļu modeļiem (mērogā 1:24 vai 1:32), kuri brauc pa speciāli izveidotu trasi ar īpašām rievām jeb sliedēm. Ventspils Jaunrades nams piedāvā Trases automodelisma nodarbības pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās, skolotāja Ilmāra Brensona vadībā.

img_5881

Sveicam uzvarētājus un pārējiem braucējiem novēlam cītīgi trenēties un uzlabot rezultātus nākamajos posmos!

img_5879