Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā notika Valsts jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē. Piedalījās 35 komandas no visām sporta skolām un interešu izglītības centriem, kur tiek trenēti jaunie dambretisti. Vecuma grupā līdz 10 gadiem, U-10 vecuma grupa, Ventspils Jaunrades namu pārstāvēja divas komandas. Ventspils pirmā komanda pagājušajā gadā izcīnīja sudraba medaļas un šogad bija noskaņoti cīnīties par visaugstāko rezultātu – un izdevās! Astoņās kārtās izcīnot septiņas uzvaras un vienu maču nospēlējot neizšķirti – ventspilnieki kļuva par valsts čempioniem! Pirmajā Ventspils Jaunrades nama komandā spēlēja Aleksis Kapura, Luka Doniņš, Letīcija Doniņa un komandas kapteinis Atis Ērciņš (foto).

kom_64_2017

Domājot par nākošā gada sacensībām, sacensībās piedalījās arī otra komanda, jo vairāki pirmās komandas dalībnieki U-10 vecuma grupā startēja pēdējo reizi. Gadu jaunākajiem bija uzdevums gūt pieredzi, lai sekmīgi startētu nākošā gada čempionātā. Arī otrajai Ventspils Jaunrades nama komandai starts veiksmīgs – izcīnīta dalīta 4. vietu, par nieka tiesu atpaliekot no bronzas medaļām. Otrās komandas sastāvā spēlēja: Miks Āpsis, Mārcis Platais, Kristaps Kārkliņš un Marta Frēliha.

Līdz ar komandu čempionātu beidzies šā gada valsts sacensību cikls 64 lauciņu dambretē un jau šīs nedēļas nogalē sāksies atlases sacensības uz valsts jauniešu čempionātu fināliem starptautiskajā dambretē.

Vēlam Ventspils Jaunrades nama dambretistiem veiksmi un augstus panākumus arī turpmākajās  sacensības, un liela pateicība dambretes pulciņa skolotājam Andrim Sametim par audzēkņu veiksmīgo sagatavošanu.

20170301_092811