23.februārī Ventspils Jaunrades namā viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, lai iepazītos ar šīs interešu izglītības iestādes piedāvājumu bērniem un jauniešiem, un tiktos ar Ventspils iedzīvotājiem.

6a

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs paviesojās koka rotaļlietu izgatavošanas pulciņa nodarbībā, autotrases modelisma nodarbībā, kur arī paši izmēģināja vadīt automodeļus pa trasi. Turpinājumā viesi apmeklēja tēlotājas mākslas studijas “Artemida” un galda hokeja nodarbību.

8
Savukārt Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone kopā ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja dzīvesbiedri Kristīni Lembergu apmeklēja solo dziedāšanas mācību klases nodarbību, kur viņas tika sagaidītas ar muzikālu sveicienu, paviesojās ādas apstrādes pulciņa nodarbībā, kur studijas audzēknes iepriecināja ar pašu veidotām kastītēm rotu glabāšanai,  ielūkojās teātra nodarbībā, bet pēc tam vēroja pērļošanas nodarbību. Arī pērļošanas nodarbību audzēknes bija parūpējušās par skaistām dāvaniņām viešņām – pašu darinātām rotaslietām.

Turpinājumā viesi noskatījās planetārija šovu un devās uz Lielo zāli, kur noklausījās muzikālo sveicienu, kuru izpildīja Ventspils Jaunrades nama klavierklases audzēkne Marija Solovjova un instrumentālais ansamblis „Milenium”.

Pasākuma noslēgumā ikviens klātesošais tika aicināts uzdot jautājumus Valsts prezidentam Raimondam Vējonim. Šo izdevību izmantoja daudzi ventspilnieki, lai rastu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Atgādinām, ka Ventspils Jaunrades nams atvērts bērniem un jauniešiem no 3 līdz 25 gadu vecumam, kopumā šajā mācību gadā piedāvājot 54 dažādus pulciņus, no kuriem 52 ir iespējams apmeklēt bez maksas. Šobrīd pulciņos iesaistījušies 1845 bērni un jaunieši.

 

Ziņu sagatavoja:

Ventspils Jaunrades nama pulciņa „Jaunie korespondenti” dalībnieces

Aleksandra Smirnova, Līga Goldmane, Viktorija Smirnova

2