Ventu banka piedāvā mobilo aplikāciju, ar kuras palīdzību var uzņemt foto ar papildināto realitāti.

Ventu bankas mobilā aplikācija pieejama gan iOS, gan Android tālruņiem un to var lejuplādēt App Store un Google Play vietnēs, ievadot atslēgvārdus “ventu banka”.

Atverot Ventu Bankas aplikācijas sadaļu «Papildinātā realitāte» un pavēršot savu mobilo ierīci pret plakātu, kas izvietots tūrisma objektā, ekrānā parādīsies kāds slēpts tēls (3D modelis), kurš ir saistīts vai asociējas ar konkrēto tūrisma objektu. Lietotājam tiks piedāvāta iespēja nofotografēties kopā ar šo tēlu un uzņemtā fotogrāfija tiks saglabāta mobilās ierīces galerijā. Attēlā automātiski tiek iestrādāts datums un vieta, kur attēls uzņemts, piemēram, «Livonijas ordeņa pils, 15.05.2015.» Nosūtot foto Ventu bankas administratoram, konts tiek papildināts par 500 ventiem.

Attēlus ar papildināto realitāti var uzņemt septiņos Ventspils tūrisma objektos – Piedzīvojumu parkā, Ventspils Planetārijā un observatorijā, Piejūras Brīvdabas muzejā, Livonijas ordeņa pilī, Amatu mājā, Ūdens Piedzīvojumu parkā un pie Mazbānīša. Pagaidām Ventspils ir vienīgā pilsēta Latvijā, kas šādu iespēju piedāvā.