Nāk rudens apgleznot Latviju, bet nepūlies necenties tā, man viņa ir visskaistākā tik un tā.. 

Novembris – mēnesis, kad krāšņās rudens krāsas pamazām izzūd un dabā parādās vēsie toņi. Laiks kļūst vēsāks un rudenim raksturīgie vēji sāk pūst aizvien sparīgāk, īpaši pie mums Ventspilī, taču tāda ir mūsu Latvijas daba, kura dod spēku un iedvesmu ikvienā gadalaikā. Bet ikvienam īstenam latvietim, savas zemes patriotam, novembris ir arī svētku un pārdomu laiks. 

Tuvojoties mūsu valsts Latvijas svētkiem  Ventspils Jaunrades nama muzikālie kolektīvi 10.novembra vakarā sagatavojuši koncertu, kurā piedalīsies akustiskās solo dziedāšanas klases audzēkņi, skolotāja Minjona Rebhūna, skaņskatu mākslas studijas audzēkņi un vokāli instrumentālais ansamblis “Sweet sixteen”, skolotājs Jānis Snipkis, vokālais ansamblis „Ķipari un Pipari”, skolotāja Marita Koha, vokāli instrumentālais ansamblis “Millenium”, skolotājs Sergejs Somiks un deju kolektīvi – mūsdienu deju studija “Skorpions”, skolotāja Inga Spodiņuka un tautisko deju kolektīvs “Vilnītis”, skolotāja Janita Vagulāne. Šī gada svētku koncerts veltīts iekšējam spēkam un to, kādu enerģiju un sirdsmieru gūstam klausoties mums visiem tuvas un mīļas latviešu dziesmas un dejas.

Pirms koncerta no plkst.17:00 2.stāva salonā ikvienam būs iespēja iegādāties Jaunrades nama skolēnu mācību uzņēmumu piedāvāto produkciju.