DSC_1718

Tradīcija vairāku gadu garumā – Ventspils Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klase sniedz koncertus pansionātos “Selga” un “Gudenieki”. “Selgā” solo dziedāšanas audzēkņi uzstājās jau Ziemassvētku laikā, kad pilsētas Dome sveica tās iemītniekus.
Solo dziedāšanas klases audzēkņi ar lielu prieku dodas šajos koncertos, jo no pansionātu iemītniekiem pretī saņem milzīgu atsaucību un sirds siltumu. Pēc koncertiem pie dziedātājiem un skolotājiem ar pateicību un patiesu prieku nāk gan iemītnieki, gan pansionātu darbinieki.
Īpaši sirsnīga tikšanās vienmēr ir Gudeniekos, kur klausītāji dzied un dejo kopā ar mums. Kā saka paši pansionāta iemītnieki, ka jau janvārī sākot gaidīt Ventspils dziedātājus, un labprāt klausītos koncertus reizi mēnesī. Koncertus ļoti atraktīvi un sirsnīgi vadīja Sandis Caune, kurš arī pats izpildīja vairākas dziesmas.
Koncertos dziedāja arī Annija Spruģevica, Karīna Šteina, Babete Ercuma, Zane Bakanauska, Rodrigo Caune, Didzis Rancāns, Emīlija Bormane, Evelīna Bormane, Rebeka Rosa, Agnese Krilova.
Paldies skolotājai Minjonai Rebhūnai par audzēkņu sagatavošanu.

DSC_1712 (2)

DSC_1720

 

DSC_1714 (2)