Sākot ar šā gada februāri Ventspils Jaunrades nama radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem dalībnieki piedalīsies Junior Archievement Latvija (JA Latvija) skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmā nodibinātajā mācību uzņēmumā „Cimdiņdarbnīca”.

Pīšana, siešana un vēršana rada labus apstākļus sīkās roku motorikas attīstībā, tādēļ darbnīcā tiks izgatavoti (pīti un sieti) lupatu lentīšu grīdceliņi un citi rokdarbi.

Cimdindarbnica

 

SMU “Cimdiņdarbnīca” dalībnieki lūdz palīdzību savas ieceres realizēšanā: nepieciešami audumu gabali (T-krekli, katūna svārki, nevajadzīgi palagi, neirstoši aizkari utt.), kurus var sagriezt strēmelēs un iestrādāt paklājos – grīdceliņos. Noderīga būs arī rupja dzija un citas auduma lentītes. Būsim pateicīgi par jūsu palīdzību.

Audumus darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 var nogādāt SMU sadarbības partnerim a/c „Cimdiņš” Atpūtas ielā 16, Ventspilī, kur ir arī jauniešu praktiskās darbošanās vieta, kā arī Ventspils Jaunrades namā ir izveidota atsevišķa kaste, kurā iespējams atstāt ziedoto apģērbu un audumu.

Ceram uz jūsu atsaucību!