Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli arī skolas “Gudrinieks” organizācija un norise mainīsies. Nodarbību datumi un laiki paliek iepriekš plānotie, bet nodarbības no klātienes pārceļas uz tiešsaistes platformām.

     Nākošā nodarbība ir plānota 30. oktobrī un skolēni 30.oktobra rītā savā e-klasē saņems interneta saites un norādes, kā pieslēgties tiešsaistes nodarbībām. Nodarbībās pasniedzēji plāno realizēt teorētiskās prezentācijas, grupu diskusijas, interaktīvās darbnīcas, tiešsaistes sacensības un testus. Būs arī kādi eksperimenti un darbi, kas veicami ar mājās atrodamiem priekšmetiem, aicinājums divas dienas pirms plānotās nodarbības pārbaudīt e-klases iesūtni, jo, iespējams, pasniedzējs būs norādījis ko ir nepieciešams sagatavot pirms nodarbības.

     – Vecākiem, kuri ir aizpildījuši un ar bērnu starpniecību nodevuši iesniegumus – šobrīd dati tiek ievadīti sistēmā un e-klase aktivizēta, līdz brīvlaika beigām tas būs paveikts un e-klase pilnvērtīgi strādās.

     – Vecākiem, kuriem bērni ir iedevuši iesniegumus bet tie vēl nav nogādāti līdz Jaunrades namam – atgādājiet iesniegumus uz Maiznieku ielu 11, Ventspils Jaunrades namu, lai varam sakārtot e-klases sistēmu.

     – Vecākiem, kuriem bērni nav nodevuši iesniegumus – atsūtiet e-pastā sava bērna vārdu, uzvārdu un personas kodu, lai varam pievienot e-klases grupām.

Publicēts 13.10.2021.