15.februārī, Valentīndienas ietvaros, Ventspils Jaunrades nams rīkoja neierasti saldu konkursu“Saldās galda spēles”, kurās par uzvaru kādā no spēlēm dalībnieki saņēma konfektes.

20

Sacensībām pieteicās divdesmit Ventspils skolu komandas, kopā sešdesmit dalībnieki no 3. – 6.klasei. Klases komandas atbalstīt bija ieradušās gan klases audzinātājas, gan klasesbiedri, kuri sacensību laikā spēlēja citas piedāvātās galda spēles un fotografējās Jaunrades nama mazpulka veidotajā Valentīndienas fotostūrītī. Foto pieejami Jaunrades nama mājas lapas galerijā.

Dalībnieki sacensības uzsāka ar dambretes spēli, paralēli tam notika puzles likšana visai komandai uz laiku, kam sekoja 3. un 4.klašu komandu cīņas “krustiņos un nullītes – jeb tautā sauktās desās, vecākās klases savu veiksmi, meistarību un lokanību rādīja spēlējot twister, domino un cirku. Tieši šajās spēlēs bija jūtamas vissakāpinātākās emocijas un dzirdami visskaļākie izsaucieni par veiksmīgi uzmesto 6, lejupslīdi cirka kāpnēs un visātrāk sasniegto finiša taisni.

3.klašu grupā veiksmīgākā bija Ventspils 4.vidusskolas komanda, aiz sevis atstājot Ventspils 1. pamatskolas un Ventspils 2. vidusskolas komandas. 34

35

Arī 4.klašu grupā 1.vieta Ventspils 4.vidusskolas komandai, 2.vietā Ventspils 2. vidusskola, 3.vietā Ventspils Centra sākumskolas komanda.

 

 

 

 

 

 

5.klašu vecuma grupā zelts Ventspils 6.vidusskolas komandai, sudrabs Ventspils 1. pamatskolas komandai un 3.vieta Ventspils 4.vidusskolas 5.klasei.36

 

Vecākajā klašu grupā 1.vieta Ventspils Pārventas pamatskolas 6.klasei, 2.vieta Ventspils 4.vidusskolas komandai un bronza Ventspils 2.pamatskolas komandai.37

 

 

 

 

 

 

 

 

Kopvērtējumā visveiksmīgākā skola – Ventspils 4.vidusskola, kura balvā saņēma vislielāko kausu pildītu ar konfektēm.

Ikviena 1.vietu ieguvusī komanda tika pie kausa, visiem dalībniekiem tika pasniegti diplomi, un par saldumu trūkumu neviens nesūdzējās, jo organizatoriem tie palika vēl pāri.

Sacensību veiksmīgu norisi palīdzēja nodrošināt direktores vietnieces Lāsmas “ēnas” Kristiāna un Linda, jo 15.februāris visā Latvijā bija “Ēnu diena”. Meitenēm bija iespēja piedalīties sacensību organizēšanā un plānošanā visas dienas garumā, vairāk izprast Jaunrades nama ikdienas notikumus. Dienas beigās meitenes atzina, ka viss piedzīvotais ir ļoti paticis un laiks paskrējis nemanot, kaut skolā būtu tik aizraujoši!

Sacensības tika rīkotas ar mērķi popularizēt galda spēles jauniešu vidū, lielā atsaucība ir pierādījums tam, ka galda spēles joprojām ir populāras jauniešu vidū un šādas sacensības tiks rīkotas arī nākamgad.

31

 

Visi foto no pasākuma pieejami galerijā

 

18

 

32b