7.decembrī Rīgas Tehniskajā koledžā norisinājās ikgadējais Radioelektronikas konkurss ”Elektronikas diena 2017”, kas pulcēja elektronikas pulciņu audzēkņus no visas Latvijas. Šo konkursu organizēja LETERA ( Latvijas Elektrotehnikas un Elektronikas asociācija) kopā ar VISC (Valsts Izglītības un Satura centrs). Šis ir lielākais Radioelektronikas pasākums 1.mācību pusgadā Latvijā.

Ventspils Jaunrades namu pārstāvēja 4 dalībnieki: Jēkabs Stikāns, Ņikita Visockis, Gatis Gūtmanis un Teodors Fridenbergs, kuri veidoja divas komandas- jaunākajā un vecākajā vecuma grupā.
Dalībniekiem tika dots uzdevums- izveidot elektrisko shēmu lidmašīnā, tā, lai pie noteiktā intervāla iedegtos attiecīgās gaismas diodes un iedarbinātos noteiktājā momentā lidmašīnas propellera dzinējs.
Tuvākās Radioelektronikas sacensības ir ”Ziemassvētku dekors 2017”, kur audzēkņi iesniedz savus darbus žūrijai līdz 20.decembrim.
Savukārt, 2. februārī Ventspilī norisināsies otrais lielākais Radioelektronikas konkurss Latvijā- Starptautiskais Radioelektronikas praktikums 2018.
Ventspils Jaunardes nama Radioelektronikas pulciņu audzēkņi, regulāri ņem dalību kā Latvijas, tā ārvalsts elektronikas sacensībās, kura mērķis ir popularizēt jauniešos interesi par tehniskajām lietām.
Ventspils Jaunrades nama Radioelektronikas pulciņam var pieteikties jebkurš interesents vecumā no 10- 25 gadiem.