Ventspils Jaunrades nama pulciņa „Radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām” skolēni Kristofers Daubars un Evija Kristīne Daubare ar asistentu Lengliju Likovu šā gada 8. decembrī ar skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) „Cimdiņdarbnīca” (skolotāja Silga Sviķe) piedalījās SMU Latvijas mēroga pasākumā „Cits bazārs” Rīgā, t/c „Domina Shopping”, kurā tika nominēti kategorijā „Sociāli atbildīgs uzņēmums”. Skolēni nodarbībās, kas notiek atbalsta centrā „Cimdiņš”, no ziedotiem materiāliem izgatavo koka spēles un suvenīrus, kas iesaiņoti pašu šūtos auduma maisiņos. Izgatavotā produkcija Rīgas gadatirgū guva labu atsaucību pircēju vidū. Pasākumā skolēni guva lielisku tirgošanās pieredzi un iepazinās ar citu SMU pārstāvjiem.

Šā gada nogale ir bijusi radoša arī visiem pārējiem radošo darbnīcu audzēkņiem, jo pašu gatavotie māla trauciņi un koka eglītes ziedotas programmas „Dr. Klauns” labdarības akcijai „Ziedo skaistus rokdarbus bērnu priekam slimnīcā”. Ziedotie darbi no 7. līdz 24. decembrim tiek pārdoti Dr. Klauna labdarības veikalā t/c „Spice”, Rīgā un iegūtie līdzekļi nonāk mazo pacientu atbalstam.

Savukārt ikgadējam labdarības koncertam „No debesīm es atnesu…”, kas šogad Ventspils baptistu baznīcā notika 9. decembrī, radošo darbnīcu audzēkņi gatavojušies jau kopš gada sākuma. Pulciņa nodarbībās ir izgatavoti aptuveni 1500 māla dūrainīši, kas kā piemiņas un pateicības zīme tika dāvināti labdarības koncerta apmeklētājiem. No māla izgatavotos dūrainīšus apdedzināt palīdzējuši Ventspils Mākslas skolas keramikas skolotāji. Pulciņa audzēkņi ļoti labprāt sagādā prieku citiem un ir gandarīti, ka ar saviem darbiem var iepriecināt citus.