Piektdien, 11.decembrī Ventspils jaunrades nama septiņi jaunie šahisti piedalījās tiešsaistes sacensībās Latvijas 2020/2021 skolu šaha olimpiādes Kurzemes atlases posmā 1.-4.klašu grupā. Šajā turnīrā piedalījās 30 dalībnieki no visas Kurzemes. Turnīrs notika lichess.com platformā  izspēlējot dažādu partiju skaitu divu stundu laikā. Pēc divu stundu intensīvas partiju izspēles turnīrs tiek slēgts un saskaitīts kopējais punktu skaits.

Turnīra formāts jaunajiem šahistiem nav pierasts, tomēr Ventspils jaunie šahisti šoreiz parādīja ļoti labus rezultātus un jau ar pirmajām partijām parādīja savu pārākumu. Ilgu laiku līderu grupā turējās četri ventspilnieki.

Turnīra laikā ventspilnieks Maksims Odincovs paspēja izspēlēt 15 partijas un, zaudējot tikai vienu partiju, ar 42 punktiem ieguva pārliecinošu pirmo vietu.

Otro vietu ieguva ventspilnieks Mikus Kalvāns izspēlējot desmit partijas un iegūstot 28 punktus.

Trešajā vietā palika kuldīdznieks Gustavs Blinds arī izspēlēja 15 partijas un ieguva 22 punktus.

Labāko rezultātu starp meitenēm ieguva ventspilniece Margarita Vivdenko desmit partijās iegūstot 18 punktus.

Labi startēja arī pārējie ventspilnieki – Viktors Puzirevskis ar 16 punktiem ieguva 10.vietu, Omars Elamidi un Šerijs Kore ar 12 punktiem attiecīgi 12. un 13.vieta un Konstantins Kirpičovs ar 10 punktiem 19.vieta.

Publicēts 16.12.2020.