Sestdien, 17. februārī, Valmieras sākumskolā notika Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretētrijās vecuma grupās – U8, U10 un U13. Ventspils Jaunrades nama audzēkņi piedalījās visās trijās. Diemžēl gripas laiks bija ieviesis savas korekcijas un divas jaunākās komandas nespēlēja iespējami spēcīgākajā sastāvā.

Pavisam piedalījās 63 komandas no visas Latvijas. U8 grupā Ventspilnieki izcīnīja 8 punktus no 14 iespējamiem un ierindojās 8. vietā. Komandā spēlēja Vito Doniņš, Alisters Ozoliņš, Mariss Mažrims un Evelīna Josta. Šajā vecuma grupā medaļas tika izcīnītas pirmo reizi un par uzvarētājiem kļuva Rīgas komanda no mācību centra Domātprieks (14 punkxti no 14), otrajā vietā Bauskas sporta skolas komanda (12 punkti), trešie – Valmieras jaunie dambretisti (9 punkti). Rezultāti bija ļoti blīvi, kā redzams, Ventspilniekiem tikai viens punkts mazāk kā 3. vietas ieguvējiem.

Savukārt, Ventspilnieku U10 komandā no pagājušā gada čempionu sastāva bija palicis tikai viens – Luka Doniņš. Viņam palīdzēja Kristaps Kārkliņš, Samuēls Siders un Ketija Beļakova. Pirmo vietu grupā izcīnīja Siguldas sporta skola (12 punkti), otrajā vietā Salaspils komanda (arī 12 punkti), trešajā – Bauskas sporta skola (10 punkti). Mūsējiem arī šajā grupā tikai viens punkts mazāk kā trešās vietas ieguvējiem – 9 punkti un 6. vieta.

U13 grupā par Latvijas čempioniem kļuva Bauskas sporta skola (12 punkti), otrie Limbažu sporta skola (12 punkti), trešie Bolderājas komanda (9 punkti). Mūsējiem 8 punkti un 8. vieta.

Visās trijās grupās Ventspils Jaunrades nama komandas no godalgotajām vietām atpalika tikai par vienu punktu. Pietrūka veiksmes un saslimušo komandas biedru. Vēl jāņem vērā, ka uz sacensībām Valmierā mūsējiem bija jābrauc vistālāk un visilgāk, ceļoties pirms sešiem rītā un ceļā pavadot četrarpus stundas, kas arī, nenoliedzami, ietekmēja sportiskos rezultātus.