Sestdien 11.februārī Ventspils Jaunrades namā jau otro gadu norisinājās Pāvela Pikas piemiņas turnīrs šahā. Sacensībās piedalījās vairāk kā piecdesmit bērni un jaunieši no Ventspils, Dundagas, Kuldīgas, Liepājas un Rīgas. Dalībnieki tika sadalīti trīs sporta klašu grupās.

9a

Trešo sporta klašu grupā visas godalgotās vietas ieņēma pieredzes bagātākie Liepājas sporta skolas audzēkņi – 1.vietā Artjoms Gudkovs, 2.vietā Vladislavs Bitaitis un 3.vietā Elīna Bagātā. Ventspilniekiem Arvīdam Reinbergam un Ralfam Rogam šoreiz sniegums ne tik veiksmīgs, tomēr viņi labi papildināja savu sacensību pieredzi.

Ceturto klašu grupā, kas bija visplašāk pārstāvēta, ventspilnieki parādīja labu sniegumu. Lai gan pirmo vietu ar sešiem punktiem septiņās kārtās ieguva kuldīdznieks Markuss Leismanis, viņam ar pieciem punktiem sekoja četri ventspilnieki un liepājnieks. Pēc papildus rādītājiem otro vietu ieguva mūsu Jonatāns Kristiāns Siders, trešajā vietā ventspilnieks Danils Tolstiks, kam sekoja Daniēls Rafaēls Siders, Marika Kučuhidze un liepājnieks Ašers Zonis. Šajā grupā spēlēja arī ventspilnieki Samuēls Stefans Siders (četri punkti) un Klāvs Nēliuss (trīs punkti).

Iesācēju grupā pirmās vietas ieņēma Liepājas un Kuldīgas sporta skolu audzēkņi. Liepājniece Beāte Vagule ieguva pirmo vietu, aiz sevis atstājot Elīzu Vītoliņu un Alenu Zvirbuli no Kuldīgas. Ventspilnieki Vsevolods Kosarevs un Taisija Kučuhidze ar četriem punktiem no septiņiem iespējamiem ierindojās attiecīgi septītajā un  devītajā vietā. Pirmo sacensību pieredzi šoreiz guva arī Ernests Mālītis, Darja Ivanovska, Soņja Seļezņova un Ņikita Odinajevs.

IMG_0892

Paldies sacensību sponsoriem – Pāvela Pikas mazdēliem Paulam Princim un Ivo Princim un Ventspils Jaunrades nama šaha pulciņa skolotājai Ilzei Burkevicai par turnīra organizēšanu.

Foto no pasākuma apskatāmi galerijā