13. un 14.aprīlī Iecavas vidusskolā risinājās Valsts izglītības satura centra un biedrības “ Teātris un izglītība” rīkotais 19.Latvijas skolu teātru turnīrs“Teātra sports 2018”. Turnīrā piedalījās labākās teātra sporta komandas no visas Latvijas. Starp labākajām improvizatoru komandām bija arī VJN teātra sporta 1.-4.klašu komanda, kura sīvā cīņā ieguva 1.pakāpes diplomu.

Improvizācijas spēli Ventspilī mums atvedusi ilggadēja teātra sporta vadītāja Inga Kazaka, paldies viņai par improvizācijas spēles pamatu likšanu Ventspilī. Atgādinām, ka Ventspils Jaunrades nama piedāvātās nodarbības teātra sportam – improvizācijai notiek bez maksas pirmdienās: plkst. 16:00 – 18:10, trešdienās plkst.15:00 – 17:10 un Pārventas pamatskolā: pirmdienās, otrdienās plkst.13:50 – 15:15. Visi drosmīgie interesenti laipni gaidīti!

Teātra sports ir aizraujoša improvizācija, sadarbojoties visiem komandas spēlētājiem. Teātra sporta mačs ir prieks, smiekli, spiegšana un liela jautrība mums visiem – gan spēlētājiem, gan improvizatoriem uz skatuves.