Nedēļas nogalē Inčukalnā risinājās Latvijas čempionāts galda hokejā, kurā 63 spēlētāji no Latvijas un Krievijas sacentās junioru, sieviešu un veterānu nominācijās. Jaunrades nama komanda šajā turnīrā tika pārstāvēta ar 11 spēlētājiem. Ļoti veiksmīgs šis čempionāts izvērtās mūsu galda hokejistiem, kuri izcīnija divas zelta medaļas no trīs iespējamām, kā arī ieguva vienu bronzas godalgu.

Sieviešu nominācijā mūsu komandu pārstāvēja patreizējā Latvijas čempione šajā nominācijā Elēna Rācenāja, Sarma Vēberga un Oksana Korobkina. Kvalifikācijas turnīrā, kur četras labākās iekļuva čempionāta pusfinālā, mūsu Elēna Rācenāja izcīnija pirmo vietu, bet Sarma Vēberga bija ceturtā. Oksana Korobkina šo čempionātu noslēdza 9.vietā. Pusfinālā sacentās abas Jaunrades nama komandas dalībnieces, kur pārāka bija Elēna. Fināla cīņās Elēna uzveica rīdzinieci Kristu Lagzdiņu un otro gadu pēc kārtas izcīnija zelta medaļu. Sarmai Vēbergai šoreiz bronzas finālā nācās piekāpties turnīra saimniecei Elīnai Galai un ierindoties uzreiz aiz goda pjedestāla. Pagājušajā gadā Sarma bija piektā.

Veterānu nominācijā no mūsējiem sacentās Aleksandrs Žernovojs un Guntis Ernšteins. Arī veicmeistariem kvalifikācijas turnīrā labākais bija Jaunrades nama komandas vadītājs Aleksandrs Žernovojs. Aleksandrs pusfinālā uzvarot Raimondu Īšu no Rīgas un finālā savu galveno sāncensi uz čempiona titulu, rīdzinieku Sergeju Mihējevu, izcīnija savu trešo Latvijas čempiona titulu. Aleksandrs čempiona godā bijis 2013. un 2016.gadā. Guntis Ernšteins ieņēma 8.vietu.

Viskuplāk pārstāvētā nominācija bija junioriem, starp kuriem bija arī seši Jaunrades nama komandas jaunie censoņi. Šoreiz Alvis Siliņš bija vienīgais mūsu komandas pārstāvis, kuram izdevās iekļūt čempionāta izslēgšanas turnīrā. Pleijofa pirmajā kārtā Alvis pārspēja Robertu Suharevu no Inčukalna. Pusfinālā gan nācās piekāpties pērnā gada čempionam Raivim Migliniekam no Rīgas, toties cīņā par bronzu Alvis uzveica Kristapu Riekstiņu no Burtniekiem, tādejādi noslēdzot savu spēlētāju karjeru junioros ar godalgu valsts čempionātā. Elvis Arhinovičs ieņēma 9.vietu, bet Mārcis Radelis ierindojās 16.vietā. Renārs Zabarovskis, Alekss Ernšteins un Lauris Rozentāls bija attiecīgi 32.,33. un 42.vietās. Jau 28.aprīlī Inčukalnā par Latvijas čempiona titulu sacentīsies spēlētāji prestižajā Open nominācijā.

Latvijas čempionāts Junioriem
1.Rainers Kalniņš  Inčukalna GHK
2.Raivis Miglinieks  BJC ‘Laimīte” (Rīga)
3.Alvis Siliņš  VJN
.   .   .   .   .   .   .
9.Elvis Arhinovičs  VJN
16.Mārcis Radelis  VJN
32.Renārs Zabarovskis  VJN
33.Alekss Ernšteins  VJN
42.Lauris Rozentāls  VJN

Latvijas čempionāts Sievietēm
1.Elēna Rācenāja  VJN

2.Krista Lagzdiņa  BJC”Laimīte” (Rīga)
3.Elīna Gala  Inčukalna GHK
4.Sarma Vēberga  VJN
.   .   .   .   .   .   .
9.Oksana Korobkina  VJN

Latvijas čempionāts Veterāniem
1.Aleksandrs Žernovojs  VJN

2.Sergejs Mihējevs  Rīgas GHK
3.Sandis Kalniņš  Inčukalna  GHK
.   .   .   .   .   .   .
8.Guntis Ernšteins  VJN