Sestdien galda hokejisti aizvadīja Latvijas kausa 2.posmu. Sacensību mājvieta, tāpat kā pirmajā posmā bija Inčukalna sporta komplekss. Šoreiz starp 65 dalībniekiem mūsu pilsētu pārstāvēja 13 Jaunrades nama komandas spēlētāji. Mača pirmajā kārtā jeb grupu turnīrā tika sadalītas ceļazīmes uz augstāko līgu, kā arī uz otro, trešo un ceturto divīziju. Tāpat kā pirmajā posmā, arī šoreiz četriem mūsu spēlētājiem izdevās iekļūt pirmajā līgā. Otro reizi pēc kārtas savu piederību spēcīgākajai sabiedrībai apliecināja Alvis Siliņš. Ja iepriekšējā posmā viņš savā grupā kā pēdējais izcīnīja tiesības uz pirmo līgu, tad šoreiz tas tika izdarīts daudz pārliecinošāk, svinot uzvaru savā grupā. Nepaveicās viņa vecākajam brālim Elvijam, kurš ieņemot 5.vietu grupā, palika uzreiz aiz svītras. Jāpiebilst, ka iepriekšējā posmā tieši Elvijs bija visveiksmīgākais no Ventspils spēlētājiem, izcīnot piekto vietu. Arī Edžus Kaņeps šosezon demonstrē stabilu sniegumu, grupu turnīrā ieņemot savā grupā otro vietu. Pagājušajā posmā viņam uzvara savā grupā. Aleksandram Žernovojam un Eliānam Ēdelim pēc neveiksmes iepriekšējās sacensībās, šoreiz izdevās ielauzties labāko skaitā. Diemžēl tikai Edžum Kaņepam izdevās kvalificēties posma izslēgšanas spēļu turnīram. Viens punkts liedza Alvim Siliņam otro reizi pēc kārtas sacensties pleijofā, ierindojot viņu 9.vietā posma kopvērtējumā. Arī Edžus apstājās jau sacensību ceturtdaļfinālā, piekāpjoties Artjomam Zahārovam no Skrundas ar rezultātu 1:4, tādējādi ieņemot 6.vietu otrā posma kopvērtējumā.

Arī šoreiz mūsējie bez kausiem mājās neatgriezās. Otro uzvaru pēc kārtas sieviešu konkurencē svinēja Elēna Rācenāja. Izcīnot otro vietu, komandas dubultuzvaru šajā nominācijā nodrošināja Sarma Vēberga. Otro reizi pēc kārtas starp junioriem Alvis Siliņš ieguva sudraba godalgu, bet Elvis Arhinovičs palika uzreiz aiz godalgotā trijnieka. Vecmeistariem otro vietu izcīnija Aleksandrs Žernovojs, bet piektais palika Guntis Ernšteins. Amatieru līgā šoreiz startēja mūsu spēlētājs Alekss Ernšteins, kurš 27 spēlētāju konkurencē ierindojās 16.vietā. Latvijas kausa 3.posms norisināsies 4.novembrī Rīgā, bet 21.oktobrī pulksten 11 Jaunrades namā ar VJN kausa 1.posmu tiks atklāta jaunā Ventspils galda hokeja sezona. Ikviens tiek aicināts izmēģināt roku galda hokeja spēlē.