24.martā Ventspils Jaunrades namā norisinājās Meteorītu diena, kuru varēja apmeklēt ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis. Visas dienas garumā Ventspils Jaunrades nams piedāvāja unikālu un plašu izglītojošu programmu par meteorītiem. Ikviens varēja skatīt dažnedažādākus meteorītus, gan lielus un mazus, krāsainus un tumšus, kas atrasti uz planētas Zemes. Pateicamies Jevēņijam Suhānovam, par radīto iespēju skatīt viņa privāto meteorītu kolekciju, ko viņš pats ir atradis savās meteorītu ekspedīcijās.

Ļoti interesantu lekciju lasīja un uz ventspilnieku jautājumiem atbildēja Mgr. astro. phys. Kārlis Bērziņš. Viņš ir projekta Meteoriti.LV vadītājs;  astronomijas izglītību ieguvis Latvijas un Kopenhāgenas Universitātēs, stažējies Kardifas Universitātē u.c. Kārlis Bērziņš ir Latvijas Astronomijas biedrības valdes priekšsēdētāja vietnieks.Viņš bija mērojis tālu ceļu no Rīgas, lai stāstītu par meteorītiem un to vēsturi tieši mums ventspilniekiem. Kārlis Bērziņš aicina ikvienu, kam ir vēlme un interese, apmeklēt viņa meteorītu muzeju Rīgā (sīkāku informāciju varat iegūt www.meteoriti.lv).
Savukārt 24.marta Meteorītu dienas pievakarē, izglītojoša rakstura lekciju sniedza Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūta “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” vadošais pētnieks Artūrs Vrubļevskis, par Visuma dzīļu noslēpumiem “Saules magnētiskie lauki un to ietekme uz mūsu dzīvi”, sniedzot informāciju, kāda ir Saules fizikālās īpašības, kā tā ietekmē Zemi.

Pateicamies visiem atbalstītājiem, kas piedalījās Meteorītu dienā Ventspils Jaunardes namā, palīdzot popularizēt sabiedrībā inženiertehniskās zinības, fizikas un dabaszinības nozīmīgumu ikdienā. 
Pateicāmies: 
Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūta “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centram”, Meteoriti.lv Mgr. astro. phys. Kārlim Bērziņam un kolekcionāram Jevgēņijam Suhānovam.