26.oktobrī Ventspilī norisinājās Mazpulku rudens forums. Pie mums viesos bija ieradušies Mazpulcēni no Aizputes, Krotes, Nīcas, Otaņķiem, Kalētiem, Zantes, Kapsēdes, Virgas, Brocēniem, Ezeres, Jaunlutriņiem, Jaunpils, Viesatām, Kursīšiem, Lutriņiem, Rojas, Staļģenes un Striķiem.

Mazpulcēni savu forumu iesāka ar tirgošanos Ventspils Tirgus laukumā. Sarūpētajā tirdziņā varēja iegādāties pašu gatavotus saldumus, pašu dārzos audzētus augļus un dārzeņus, sukādes, koka un vaska izstrādājumus, tējas, ievārījumus un medu.

Forums turpinājās Ventspils Jaunrades namā ar svinīgo foruma atklāšanu un svētku uzrunām. Atklāšanas ceremonijā tika godinātas aktīvākās Mazpulcēnu ģimenes. Pēcpusdienā sekoja Mazpulcēnu paveikto darbu prezentācijas. Mazpulcēni prezentēja savus projektus dažādās jomās- dārzkopības, rokdarbu, vides, novadpētniecības un citās jomās. Viena no vērtībām, ko iegūst mazpulcēni ir prasmes uzņēmējdarbībā agrā vecumā. Mazpulcēni bieži vien projektus raksta par dažādām precēm un produktiem, kurus ražot un vēlāk pārdot. Tieši tāpēc katrā forumā mazpulcēniem tiek dota iespēja savus vai savu mājsaimniecību saražotos produktus pārdot rudens tirdziņā.  Mazpulcēniem bija iespēja arī paviesoties Ventspils Digitālajā centrā un iegūt jaunas zināšanas. Forums noslēdzās ar svinīgo apbalvošanas ceremoniju.