Straujiem soļiem ir pagājusi vasara un klāt ir jaunā galda hokeja sezona. Šī ir jubilejas sezona Ventspils Jaunrades nama komandai, jo tieši desmit gadus atpakaļ Jaunrades nams pirmo reizi tika pārstāvēts Latvijas galda hokeja turnīros. Savu jubilejas sezonu komanda iesāka ar Latvijas kausa pirmā posma sacensībām Inčukalnā 2019. gada 21. septembrī. Pavisam posmā piedalījās 60 dalībnieki no Latvijas un Krievijas. Jaunrades nama komanda šajā turnīrā bija ieradusies 14 spēlētāju sastāvā. Sacensību pirmā kārta aizritēja ar grupu turnīru, kurā Elvijs Siliņš izcīnīja 2.vietu savā grupā un kvalificējās sacensību otrās kārtas augstākajai līgai. Bez Elvija ceļazīmi uz pirmo jeb augstāko līgu izcīnīja Eliāns Ēdelis, Ventspils Jaunrades nama galda hokeja kluba skolotājs Aleksandrs Žernovojs, Laima Kamzola un Alvis Siliņš. Turpinājumā Elvijs pamanījās izcīnīt uzvaru augstākajā līgā, tādejādi iekļūstot Latvijas kausa posma izslēgšanas turnīrā. Tas bija pa spēkam arī Aleksandram Žernovojam, kurš līgu turnīru noslēdza 6.vietā. Izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināls mūsu spēlētājiem nebija no tiem veiksmīgiem. Elvijs Siliņš saņēma ”aukstu dušu” no strauji progresējošā jaunieša Kristapa Riekstiņa, piekāpjoties ar rezultātu 2:3 (2:1; 1:5; 1:3; (5p):4; 2:3), bet Aleksandrs Žernovojs ar rezultātu 1:3 (3:2; 1:6; 0:5; 2:3) atzina pieredzējušā skrundenieka Valta Smagara pārākumu, kurš arī kļuva par sacensību uzvarētāju. Posma kopvērtējumā Elvijs Siliņš ieņēma 5.vietu, bet Aleksandrs Žernovojs bija astotais. Bez kausiem mūsu spēlētāji mājup nedevās, jo sieviešu konkurencē otro vietu izcīnīja Laima Kamzola, bet Elēna Rācenāja ieguva bronzas godalgu. Aleksandrs Žernovojs izcīnīja 2.vietu starp veterāniem. Jauniešu konkurencē Mārcim Radelim – 12.vieta. Nākamās sacensības savā jubilejas sezonā komanda aizvadīs atkal Inčukalnā, kur risināsies Pasaules kausa posms ”Latvia Open”.