2019. gada 9. novembrī  Latvijas labākie galda hokeja spēlētāji bija ieradušies Ventspils Jaunrades namā, kurā tika aizvadīts Latvijas kausa otrā posma sacensības. Vienlaicīgi šeit arī risinājās Latvijas amatieru līgas 2.posms. Starp 60 dalībniekiem no Latvijas un Krievijas, mājas posmā sacentās arī 15 Ventspils Jaunrades nama komandas spēlētāji. Pirmajā kārtā jeb grupu turnīrā Eliāns Ēdelis izcīnija uzvaru savā grupā, bet Elvijs un Alvis Siliņi katrs savā grupā ieņēma trešo vietu. Uz augstāko līgu šajā turnīrā izdevās tikt Elvijam Siliņam, Alvim Siliņam, Eliānam Ēdelim, Aleksandram Žernovojam un Elvim Arhinovičam. Turpinājums mūsu spēlētājiem nebija no tiem veiksmīgajiem, jo izslēgšanas turnīra ceturdaļfinālam kvalificējās tikai Elvijs Siliņš.  Diemžēl jau pleijofa pirmajā kārtā Elvijam nācās piekāpties Jevgēņijam Zahārovam no Skrundas ar rezultātu 1:3 (5:4; 1:2; 2:5; 2:4), ieņemot 6.vietu posma kopvērtējumā. Alvis Siliņš noslēdza pirmo desmitnieku, bet uzreiz aiz viņa iekārtojās Eliāns Ēdelis un Aleksandrs Žernovojs. Elvim Arhinovičam – 16.vieta. Par Latvijas kausa Ventspils posma uzvarētāju kļuva Rainers Kalniņš no Inčukalna, bet otro un trešo ieņēma attiecīgi skrundenieks Jevgēņijs Zahārovs un Sandis Kristaps Lagzdiņš no Rīgas. Veterānu nominācijā par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Žernovojs, bet viņa komandas biedrs Guntis Ernšteins izcīnīja trešo vietu. Elēna Rācenāja ieņēma otro vietu sieviešu nominācijā, bet uzvarētājas godā šoreiz rīdziniece Krista Annija Lagzdiņa. Rainers Kalniņš savai uzvarai Open nominācijā pievienoja uzvaru arī junioru konkurencē, bet Mārcim Radelim šajā reizē desmitā vieta. Nākamās sacensības mūsu komandai būs Pasaules kausa posms ”Rīgas kauss”, kurš no 30.novembra līdz 1.decembrim risināsies Rīgā.