Oktobra otrajā sestdienā, 2020. gada 10.oktobrī, Latvijas labākie galda hokeja spēlētāji bija ieradušies Ventspils Jaunrades namā, kurā tika aizvadīts Latvijas kausa otrā posma sacensības. Vienlaicīgi šeit risinājās arī Latvijas amatieru līgas 1.posms.

Starp 54 dalībniekiem no Latvijas kausa mājas posmā sacentās arī 12 Jaunrades nama komandas spēlētāji, amatieru līgas 18 dalībnieku vidū cīnījās viens ventspilnieks.

Latvijas kausa pirmajā kārtā jeb grupu turnīrā Edžus Kaņeps izcīnija 2.vietu savā grupā, bet Elvijs un Alvis Siliņi katrs savā grupā ieņēma trešo vietu. Uz augstāko līgu šajā turnīrā kopumā izdevās tikt septiņiem komandas dalībniekiem.

Turpinājums mūsu spēlētājiem bija salīdzinoši veiksmīgs, jo izslēgšanas turnīra ceturdaļfinālam kvalificējās Elvijs un Alvis Siliņi, kā arī Rūdolfs Kamzols. Diemžēl PLAY-OFF pirmo kārtu neviens no Jaunrades nama spēlētājiem nepārvarēja, brāļiem Elvijam un Alvim Siliņiem posma kopvērtējumā ieņemot attiecīgi 5. un 6.vietu. Rūdolfs Kamzols ieņēma 8.vieta. Par Latvijas kausa Ventspils posma uzvarētāju kļuva rīdzinieks Raivis Miglinieks, bet otro un trešo ieņēma attiecīgi Sandis Kristaps Lagzdiņš un iepriekšējā gada Ventspils posma uzvarētājs Rainers Kalniņš no Inčukalna.

Veterānu nominācijā par uzvarētāju kļuva Sergejs Mihejevs, bet ventspilnieks Guntis Ernšteins izcīnija otro vietu. Laima Kamzola ieņēma otro vietu sieviešu nominācijā, bet uzvarētājas godā arī šoreiz rīdziniece Krista Annija Lagzdiņa. Junioru nominācijā pirmo vietu ieguva Matīss Jakseboga, otrajā vietā ierindojās Patriks Strods un trešajā – Kristaps Riekstiņš, Jaunrades nama pārstāvim Dāvim Apfelbaumam paliekot ceturtajam.

Amatieru kausa izcīņā kopvērtējumā 7.vietu ieņēma Jaunrades nama pārstāvis Ralfs Sondars, junioru nominācijā izcīnot 3.vietu.

Jāatzīmē, ka sacensības norisinājās arī pielāgotā galda hokeja līgā dalībniekiem ar īpašām vajadzībām, kurā sacentās 3 dalībnieki no Skrundas.