6.decembrī Ventspils Jaunrades namā norisinājās otrais etaps ”Kurzemes kauss Trases automodelismā” , kurā piedalās Kuldīgas un Ventspils Jaunrades nama trases automodelisma pulciņa audzēkņi. Ventspils Jaunrades namu pārstāvēja 8 dalībnieki kā iesācēju klasē, tā arī PR24, G16 Open klasē.

  • Iesācēju klasē, 1. un 2. vietu ieņēma Ventspils Jaunrades nama Trases automodelisma audzēkņi, attiecīgi Henriks Balodis un Niks Lešinskis.
  • PR24, profesionālajā klasē, pirmo vietu ieņēma Kuldīgas BJC pārstāvis, savukārt 2. un 3. vietu Ventspils Jaunrades nama audzēkņi, attiecīgi Patriks Jaunbelzējs un Markoss Feldmans.
  • G16 Open klasē par uzvarētāju kļuva VJN pārstāvis – Anguss Heinbergs

Šīs bija pēdējās šā gada sacensības kā Kurzemes, tā valsts mērogā. Nākamās sacensības, 3.etaps, ”Kurzemes Kauss Trases automodelismā” norisināsies Kuldīgā 2018.gada martā. Savukārt, republikas sacensības – 3.februārī Rīgā, Rīgas Motormuzejā. Šādas Kurzemes kausa sacensības norit jau otro gadu, kuru mērķis ir popularizēt jauniešos interesi par tehniskajām lietām.
Ventspils Jaunrades nama Trases automodelisma pulciņam var pieteikties jebkurš interesents vecumā no 8- 19 gadiem un apgūt automodeļu veidošanu skolotāja Kristapa Bitenieka vadībā.