“Šorīt domāju, cik daudziem gribas to skaisto, tīro un patieso Latviju. Man tāda Latvija ir, kaut arī tā ietver sevī daudz smeldzes un lepnuma vienlaicīgi.  Smeldzes mākonī iegūlušās sāpes par notikumiem valsts pastāvēšanas laikā neļauj mums aizmirst vēstures pieskārienus. Bet tas viss noglabāts attālākā sirds stūrītī.

 Mana šodienas Latvija ir ikdiena ar skrejošu laiku, bet ar brīnumainu dabas pieskārienu. Tā ir putna rīta dziesma, rasas lāses Latvijas gravās, mirdzoša saule un visam pa vidu – mana latviešu tauta. Un tā ir arī mana mīļā Ventspils, kurā dzīvoju un ar kuru lepojos. Tāpēc, sagaidot valsts simtgadi, muzikālu dāvaniņu sarūpējām arī Ventspilij.

1.novenbrī plkst. 18.30 Jaunrades namā izskanēs sirsnīgs koncerts “Gaismas ceļu ejot”

Koncertā muzicēs Centra sākumskolas koris “Pērlītes” un 4. vidusskolas 2.-.4. kl. meiteņu koris (vad. R.Vēverbrante, R. Laure), ansamblis Saules zvani un vokāli instrumentālās grupas “Jautrie draugi, “Windy temper” (vad. S.Sproģe), solisti Patrīcija Anna Doniņa, Emīlija Jasmīna Švarca, Liene Trama, Eduards Siliņš.

Programmu vadīs Endžija Evelīna Valdmane

Koncertā skanēs mūsdienīgas  latviešu popmūzikas dziesmas un U. Marhilēviča/  G.Rača cikls “Gaismas atgriešanās”.

Sakām paldies par atbalstu Jaunrades namam, skaņu un gaismas kompānijai VentSystem un mūsu pilsētas fotogrāfiem Jurim Presņikovam un Elgai Vīgriezei par iespēju izmantot fotogrāfijas no viņu personīgā arhīva.

Atgādinām, ka koncerta laikā ,var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Gaidīsim un svinēsim valsts svētkus kopā! Uz tikšanos koncertā!

Informāciju sagatavoja:

Sandra Sproģe un domubiedru grupa.