Jau vairākus gadus Jaunrades nams regulāri sadarbojas ar Klaipēdas Skolēnu pašizpausmes centru. Piektdien, 24. martā, pedagogu un audzēkņu grupa no Klaipēdas viesojās Ventspilī. Divdesmit pedagogi un septiņpadsmit jaunieši iepazinās ar Jaunrades nama piedāvāto interešu izglītības programmu klāstu un vēroja seansu planetārijā. Norisinājās fitotehnoloģiju  meistarklase pedagogiem, kuru vadīja Klaipēdas jauniešu centra floriste, draudzības sacensības  trases automodelismā audzēkņu starpā, kā arī kopīgs koncerts un nacionālo kultūru vakars ar folkloras kopu “Rotaļnieks” tikšanās noslēgumā.

60

Viesiem bija iespēja arī apmeklēt Kurzemes Democentru, Pārventas bibliotēku un klātienē apskatīt Lielo laukumu, Piedzīvojumu parku un Ventspils Augstskolu.

IMG_6572 (2)

Sadraudzības pasākuma ietvaros norisinājās sacensības Trases automodelismā. Viesi sacentās ar Jaunrades nama Trases automodelisma audzēkņiem. Spraigā konkurencē godalgotās vietas ieguva mūsu modelisti- 1.vieta Patrikam Jaunbelzējam; 2. vieta- Henrikam Balodim, savukārt 3.vieta- Mārim Jēkam. Klaipēdas sportisti ierindojās 4.-6.vietā.

Foto no tikšanās apskatāmi galerijā