Ar  17.janvārī Ventspils Jaunrades nama planetārijs atsāk savu darbību!

Šobrīd planetārija filmu seansu piedāvājumu papildinām ar trim jaunām filmām:

“Mūsu bīstamā planēta” – mērķauditorija skolēni un pieaugušie. Filma ar iespaidīgu dabas parādību attēlojumu –  zemestrīces, vulkānu izvirdumi, cunami. Iespēja vērot Zemes ģeoloģiju un kontinentu pārvietošanos.

“Hrumkas piedzīvojumi ziemas mežā” – mērķauditorija bērni. Ceļojot pa pasaku ziemas mežu, mazais Hrumka un viņa draugi uzzina, kas ir Ziemeļblāzma, ir liecinieki asteroīda lido jumam un pēta debess zvaigznājus ziemā.

“Karstais un enerģiskais Visums” – mērķauditorija skolēni un pieaugušie. Planetārija filma ar vizualizācijām un reālu attēlu palīdzību stāsta par mūsdienu astronomijas sasniegumiem, visattīstītākajām zemes un orbitālās novērošanas observatorijām, elektromagnētiskā starojuma pamatprincipiem un dabas parādībām, kas saistītas ar augstās enerģijas astrofiziku.

Papildus jaunajām filmām, joprojām iespēja redzēt arī: “Divi stikla gabaliņi”, “Visuma fantoms”, “Mēs esam zvaigznes”, “No zemes uz Visumu”. Kā arī planetārija šovus: “Iepazīstot Visumu”, “Debesis šonakt”, “Zvaigžņu kustība”, “Mēness vilinājums”, “Zvaigžņu laiks”, “Saules sistēma”, “Mēness vilinājums”.

Planetārija šovu un filmu seansu laikiem iespējams iepazīties mājas lapā http://jaunradesnams.lv/planetarijs/

Savu apmeklējumu aicinām pieteikt pie administratores pa tālr. +37163622805 vai e-pastā: jaunrades.nams@ventspils.lv