Divas dienas Jēkabpilī risinājās augsta līmeņa sacensības galda hokejā.  Pirmajā dienā 131 dalībnieks no desmit valstīm sacentās kārtējā Pasaules kausa posmā, starp kuriem startēja arī 13 Jaunrades nama komandas spēlētāji. Pēc pirmās kārtas jeb grupu turnīra uz augstāko līgu izdevās aizcīnīties trijiem mūsu komandas spēlētājiem Elvijam Siliņam, Edžum Kaņepam un Aleksandram Žernovojam. Ļoti spēcīgā konkurencē mūsu ”trio” uzrādīja labus rezultātus. Elvijs Siliņš savā grupā ieņēma 17.vietu, kas posma kopvērtējumā deva 34.vietu. Edžus Kaņeps finišēja uzreiz aiz Elvija. Aleksandrs Žernovojs ar 19.rezultātu grupā un 38.vietu posmā, izcīnija arī komandai  medaļu, starp veterāniem iegūstot bronzas godalgu. Neveiksmīgs šis turnīrs izvērtās mūsu Elēnai Rācenājai. Dāmu konkurencē viņai 5.vieta. Posma kopvērtējuma trijnieks šoreiz bija bez mājniekiem, jo labākajam mūsu spēlētājam Edgaram Caicam bija jāsamierinās ar ceturto vietu. Par Pasaules kausa Jēkabpils posma uzvarētāju kļuva Maksims Borisovs no Krievijas. Sudraba godalga tika citam Krievijas pārstāvim Venjaminam Gerasimovam, bet bronza – Ukrainas spēlētājam Dmitro Litvinjukam.

”Latvia Open 2018”
(131 spēlētājs)
1.Maksims Borisovs  Krievija
2.Venjamins Gerasimovs  Krievija
3.Dmitro Litvinjuks  Ukraina
4.Edgars Caics  Latvija
.   .   .   .   .   .   .  
34.Elvijs Siliņš
35.Edžus Kaņeps
38.Aleksandrs Žernovojs
51.Alvis Siliņš
56.Elvis Arhinovičs
61.Alens Kalniņš
79.Guntis Ernšteins
84.Dāvis Apfelbaums
101.Elēna Rācenāja
109.Haralds Janvars
110.Mārcis Radelis
126.Alekss Ernšteins
127.Renārs Zabarovskis

Sacensību otrajā dienā pirmo reizi Latvijā notika Pasaules klubu čempionāts. Priecē, ka starp iepriekšējiem sešiem čempionātiem pēdējos trīs čempiona titulus ir izcīnījusi Latvijas komanda BJC ”Laimīte.” Pirmo reizi Ventspils galda hokeja vēsturē šo čempionātu pārstāv arī Jaunrades nama komanda, turklāt uzreiz ar trīs komandām. Divdesmit trīs komandas uzsāka cīņu par Pasaules spēcīgākās komandas titulu. Pirmajā kārtā, kura sastāvēja no četrām grupām, mūsu pirmās divas komandas bija iedalītas vienā grupā. Jaunrades nama pirmā komanda izcīnīja 2.vietu savā grupā, kas deva ceļazīmi uz augstāko līgu jeb pirmo divīziju. Diemžēl trīs punkti šķīra mūsu otro komandu no iekļūšanas spēcīgāko līgā. Augstākajā līgā divpadsmit labākās komandas tika sadalītas divās grupās. Savu veiksmīgo debiju turpināja mūsu pirmā komanda, kura savā grupā ieņemto ceturto vietu, nodrošināja savu dalību Pasaules čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā. Tur mūsējiem pretī stājās tituliem bagātākā  BJC ”Laimīte” komanda. Ar rezultātu 3:11 tika atzīts patriezējās čempiones pārākums, bet savā debijas reizē Jaunrades nama pirmā komanda izcīnījusi augsto 8.vietu, kas ir teicams rezultāts. Abām mūsu pārējām komandām ir iegūta vērtīga pieredze. Diemžēl BJC ”Laimīte” komandai neizdevās izcīnīt ceturto titulu pēc kārtas, jo finālā tā nespēja uzveikt galda hokeja klubu ”Toros” no Krievijas. Trešo vietu izcīnija vēl viena Krievijas komanda ”Leģions.”
Pasaules Klubu Čempionāts 2018
(23 komandas)
1.GHK ”Toros”  Krievija
2.BJC ”Laimīte”  Latvija
3.”Leģions”  Krievija
.   .   .   .   .   .   .
8.Ventspils Jaunrades Nama 1.komanda (Elvijs Siliņš, Edžus Kaņeps, Alvis Siliņš, Aleksandrs Žernovojs)
21.Ventspils Jaunrades Nama 2.komanda (Elēna Rācenāja, Elvis Arhinovičs, Alens Kalniņš, Haralds Janvars, Guntis Ernšteins)
23.Ventspils Jaunrades Nama 3.komanda (Dāvis Apfelbaums, Mārcis Radelis, Alekss Ernšteins, Renārs Zabarovskis)

24.martā Ventspils Jaunrades namā noskaidros VJN kausa ieguvējus, jo tiks aizvadīts sacensību pēdējais posms.