IMG_20170404_165512_resized_20170404_045709434 (1)

Ventspils Jaunrades nama pulciņš „Jaunie korespondenti” aicina Ventspils skolu 7.-12. klašu audzēkņus piedalīties sacerējumu konkursā „Manas mīļākās brīvā laika pavadīšanas iespējas Ventspilī”. Protams, labākie sacerējuma rakstītāji tiks arī pie vērtīgām balvām!

Ventspilī jauniešiem ir dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, piemēram, Ventspils Jaunrades namā un Digitālajā centrā apmeklēt savām interesēm atbilstošus pulciņus, Sporta skolā „Spars” un sporta klubos – trenēties dažādos sporta veidos, Mākslas skolā apgūt mākslu, bet Mūzikas skolā – mūziku, savukārt Kultūras centrā iesaistīties dažādos amatiermākslas kolektīvos. Protams, ir arī daudz citu veidu, kā atpūsties – varbūt kādam brīvo laiku patīk pavadīt skeitparkā, citam – braukt ar velosipēdu pa Ventspils veloceliņiem, bibliotēkā lasīt grāmatas, piedalīties dažādos pasākumos, doties uz slidotavu vai piedzīvojumu parku, pastaigā gar jūru un citur. Lai noskaidrotu, kā skolēni pavada savu brīvo laiku, aicinām piedalīties sacerējumu rakstīšanas konkursā „Manas mīļākās brīvā laika pavadīšanas iespējas Ventspilī”. Priecāsimies saņemt arī ieteikums, kādas iespējas brīvā laika pavadīšanai vēl būtu interesantas un saistošas jauniešiem mūsu pilsētā. Darbi jāiesūta elektroniski e-pastā jaunie.korespondenti@gmail.com līdz 18. aprīlim.

Sacerējumi tiks izvērtēti un uzvarētājus paziņos 3. maijā pulciņa „Jaunie korespondenti” facebook lapā un Ventspils Jaunrades nama mājaslapā www.jaunradesnams.lv. Ar katru uzvarētāju konkursa rīkotāji sazināsies arī personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Seši labākie darbi tiks publicēti Ventspils Jaunrades nama pulciņa „Jaunie korespondenti” facebook lapā, kā arī Ventspils jauniešu portālā jauniesi.ventspils.lv. Labāko darbu autori saņems balvu no Olimpiskā centra „Ventspils”, Ventspils Jaunrades nama vai Escape room „Jūras vilka ligzda”,

Konkursa atbalstītāji: Ventspils Jaunrades nams, SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils””, SIA „DanaR” Escape room „Jūras vilka ligzda”.

Informāciju sagatavoja: Ventspils Jaunrades namapulciņa „Jaunie korespondenti” dalībnieki

Konkursa nolikums

Konkursu izsludina – Ventspils Jaunrades nama pulciņš “Jaunie korespondenti”, adrese Maiznieku iela 11, Ventspils.

Konkursa mērķis – Dod jauniešiem iespēju izteikties par savām brīvā laika pavadīšanas iespējām Ventspilī, kā arī ierosināt jaunas idejas.

Konkursa dalībnieki – Konkursā var piedalīties 7.-12. klašu audzēkņi, iesūtot konkursa nolikumam atbilstošu darbu.

Iesniedzamais konkursa darbs – Sacerējums, kura apjoms nepārsniedz vienu A4 lapu. Darbs jānoformē datorrakstā (Times New Roman, burtu lielums 12 punkti, atstarpe starp rindām 1,5 punkti).

Darba iesniegšana – Elektroniski jaunie.korespondenti@gmail.com no 4. līdz 18. aprīlim. Darbam jāpievieno autora vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija (e-pasta adrese vai telefona numurs).

Vērtēšanas kritēriji –

  • Darba atbilstība konkursa nolikumam;
  • Satura atbilstība konkursa tēmai;
  • Valodas izteiksmība.

Darbu vērtēšanas grupas sastāvs –
Līga Rūde – Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” skolotāja;
Aleksandra Smirnova – Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” dalībniece;
Līga Goldmane – Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” dalībniece;
Viktorija Smirnova – Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” dalībniece;
Inga Kazaka – Ventspils Jaunrades nama teātra sporta – improvizācijas pulciņa skolotāja;
Megija Zakalovska – laikraksta „Ventas Balss” žurnāliste.

Balvu fonds –

  • Ielūgums 2 personām uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku;
  • Ielūgums 2 personām uz Olimpiskā centra “Ventspils” slidotavu;
  • Ielūgums 2 personām uz Ventspils Pludmales akvaparku;
  • Dāvanu karte uz Escape room “Jūras vilka ligzda”;
  • Ielūgums uz Ventspils Jaunrades nama planetāriju un observatoriju.

Uzvarētāju paziņošana – Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” Facebook lapā un mājaslapā www.jaunradesnams.lv 3. maijā. Ar katru uzvarētāju konkursa rīkotāji sazināsies arī personīgi.

Vairāk informācijas – Sūtot jautājumus uz e-pastu  jaunie.korespondenti@gmail.com.