Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” pulciņa audzēknes ir sagatavojušas publikāciju par Ventspils Jaunrades nama fotoreportieru pulciņa izstādes atklāšanu Galvenajā bibliotēkā. 

Ikdienas skaistums fotogrāfijā

Ventspils Galvenās bibliotēkas izstāžu zālē līdz 22. februārim ir apskatāma Ventspils Jaunrades nama fotoreportieru darbu izstāde „Acu mirklī”, kurā aplūkojami fotoattēli jauniešu skatījumā.

Fotogrāfiju autores ir sešas pulciņa audzēknes – jaunās fotoreportieres: Megija Karņicka, Krista Kraule, Elvita Grebe, Nikija Baltiņa, Nora Einfelde un Violeta Romanova.

Izstādes atklāšanas pasākumā, kurš notika 2. februārī, pulcējās darbu autori, kuri jutās gandarīti, ka savu paveikto var parādīt plašākai auditorijai. Viena no darbu autorēm, Megija Karņicka, stāsta, ka ar fotomākslu nodarbojos jau sen. Skolotāja Jura Ģiguļa uzrunāta viņa nolēma pievērsties nopietnāk fotografēšanai un pievienoties pulciņam. Megija atklāj, ka nodarbības ir ļoti interesantas un svarīgi, ka ar skolotāju var parunāt arī par dzīvi.

Aicinām ikvienu interesentu apskatīt fotoizstādi un pamanīt to, kam ikdienā nereti paejam garām un nepamanām.

 

Publikāciju sagatavoja:
Ventspils Jaunrades nama
Pulciņa ”Jaunie korespondenti” dalībnieces