Latvijas izlase Eiropas čempionātā galda hokejā, kas risinājās 2022.gada 10.-12.jūnijā Slovēnijas pilsētā Kranj, ir sasniegusi izcilus rezultātus! Ir izcīnītas 4 zelta, 4 sudraba un 3 bronzas medaļas. Četras reizes Kranj sacensību vietā skanēja Latvijas himna un plīvoja Latvijas karogs! Plašāka informācija pielikumā preses relīzē un LGHF mājas lapā www.galdahokejs.lv.

FOTO var apskatīties: FOTO ECH2022 Kranj

Sevišķi jāatzīmē Ventspils valstspilsētas novada Ventspils Jaunrades nama audzēkņu sniegumu.

Latvijas Junioru komanda, kuras sastāvā bija Ventspils Jaunrades nama audzēkņi Dāvis Apfelbaums un Mārcis Rādelis izcīnīja zelta medaļas un kļuva par Eiropas čempioniem!

Visprestižākajā OPEN komandu kategorijā Latvijas komandas izlases sastāvā ventspilnieki Elvijs Siliņš un Alvis Siliņš izcīnīja zelta medaļas un Eiropas čempionu titulu!

Ļoti prestižajā individuālajā OPEN kategorijā 121 sportistu no 10 valstīm konkurencē Elvijs Siliņš spēlēja Play-Off 1/16 finālā un Alvis Siliņš 1/8 finālā , abi ieņemot augstas 13. un 21. vietas individuālā vērtējumā.

Nākamā gada Pasaules čempionāts galda hokejā notiks jūnijā, Norvēģijas pilsētā Bryne.