Ventspils Jaunrades nama 1.stāva gaitenī līdz 3.novembrim aplūkojama Agra Klestrova un Andra Apšenieka fotoizstāde “Viņa/2”

Liepājnieks Agris Klestrovs ar fotografēšanu aizrāvies kopš bērnības, kad kopā ar vecāko brāli bildēja ar tēva “Zenit” aparātu. Bildes attīstīja paši vannas istabā. Viss, ko fotogrāfs prot, apgūts pašmācības ceļā – daudz lasot, skatoties, pētot, eksperimentējot un darbojoties. A. Klestrovs ir fotostudijas “FOTAST” biedrs. Bijušas daudzas personālizstādes gan Liepājā, gan arī citur Latvijā.
Rīdziniekam Andrim Apšeniekam fotografēšana ir hobijs kopš 2007.gada, kad, gan pašmācības ceļā, gan mācoties pie speciālistiem Latvijā un ārzemēs, tika apgūtas zināšanas par fotogrāfiju.

Kopš 2014.gada piedalījies vairākās autoru grupu izstādēs Latvijā – Saldū, Liepājā, Olainē, Zvārtavā, Stāmerienā.

Kopš 2015.gada piedalās starptautiskos mākslas foto konkursos, tajā skaitā ar FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique) un PSA (Photographic Society of America) patronāžu, kuros kopā iegūtas vairāk kā 120 godalgas. Žūrijas atzinību guvušie darbi ir eksponēti izstādēs Barselonā, Budapeštā, Atlantā, Lincā, Heraklionā u.t.t., kā arī drukāti grāmatās, piemēram, “Monochrome Photography Awards Annual Book 2016”.

  1. un 2016.gadā eksponējis darbus personālizstādēs Jelgavā un Jūrmalā.

Abi autori galvenokārt fotografē portretus un aktus. Izstāde “Viņa/2” nav pirmā reize, kad abu autoru darbi eksponēti vienas izstādes ietvaros. Jau 2014.gadā autori ar saviem darbiem piedalījās fotogrāfu apvienības “Usmas darba grupa” izstādē Saldū.

Izstādē apskatāmi sieviešu portreti gan melnbaltajā, gan krāsainajā izpildījumā, par ko liecina izstādes nosaukums “Viņa”, bet skaitlis “2” uzsver autoru skaitu. Izstādē apskatāmie darbi radīti laika posmā kopš 2012.gada.

Agra Klestrova foto no izstādes