Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās ikgadējās Dzērves kausa izcīņas sacensības dambretē komandām. Ventspils Jaunrades namu pārstāvēja divas komandas. Pirmajā startēja Māris Smildzējs, Evelīna Gailiša, Andris Sametis un Mārīte Otto, otrajā – Daniēls Siders, Samuēls Siders, Atis Ērciņš un Evelīna Otto. Pavisam piedalījās septiņas komandas.

Izcīnot uzvaras visos mačos, pirmo vietu izcīnīja Kuldīgas komanda (12 punkti), otrajā vietā atstājot Ventspilnieku pirmo komandu (10 punkti). Trešās vietas ieguvēja noskaidrojās tikai pēdējā kārtā, kad sīvā cīņā Liepājas komanda izrāva uzvaru pār Saldus komandu un par vienu punktu apsteidza Ventspils otro komandu. Liepājniekiem 7 punkti, ventspilniekiem 6. Mūsu otrā komanda turējās godam, jo īpaši tāpēc, ka komandas sastāvā pēc nolikuma bija jāstartē diviem vīriešiem, vienai sievietei un vienam jaunietim, bet mūsējo otrajā komandā bija tikai skolēni.

Sacensības notika draudzīgā atmosfērā, mājinieki bija sarūpējuši cienastu ar mājās ceptiem pīrādziņiem, šīs sacensības bija labs treniņš visa gada galvenajām sacensībām – Latvijas skolēnu spartakiādei un Latvijas jauniešu čempionātu pusfinālam, kas norisināsies šonedēļ.