Piektdien, 25.septembrī Ventspils jaunie šahisti piedalījās draudzības sacensībās Dundagā, mērojoties spēkiem ar talsiniekiem un mājniekiem.

Sacensību dalībnieki tika sadalīti divās grupās. Spēcīgāko grupā bija divpadsmit dalībnieki, kas dienas garumā izspēlēja vienpadsmit partijas, spēlējot ar katru no savas grupas.

Deviņus punktus turnīrā ieguva divi dundadznieki un ventspilnieks Maksims Odincovs. Diemžēl pēc papildrādītājiem Maksims palika trešajā vietā. Tūlīt aiz godalgotā trijnieka palika ventspilnieks Jegors Kirpičovs, kurš neveiksmīgi pēdējā kārtā zaudēja trešās vietas ieguvējam M.Odincovam. Uzvara pēdējā partijā viņam būtu nesusi zelta godalgu. Arī tālāk turnīra tabulā sekoja visi ventspilnieki. Piekto vietu kopvērtējumā un pārliecinošu pirmo vietu meiteņu konkurencē ar septiņiem punktiem ieguva Margarita Vivdenko, aiz sevis atstājot Samuēlu Stefanu Sideru, kas atpalika vēl par puspunktu.

Otrā grupā, kur spēlēja dalībnieki ar mazāku sacensību pieredzi, vienīgā Ventspils pārstāve Liati Kučuhidze spēlēja pārliecinoši, visu turnīru pavadot līderu grupā, taču ātrs zaudējums pēdējā kārtā viņu ierindoja dalītā 3.-5.vietā. Meiteņu konkurencē gan pārliecinoša pirmā vieta.