Igaunijas galvaspilsētā Tallinā risinājās Pasaules kausa posms galda hokejā ”Tallin Cup”. Posmā startēja 98 spēlētāji no deviņām valstīm. Ventspils Jaunrades nama komandas krāsas šajā posmā aizstāvēja Elēna Rācenāja, Elvijs Siliņš, Alvis Siliņš un Haralds Janvars. Pēc aizvadītās pirmās kārtas jeb grupu turnīra Elvijam, Alvim un Elēnai izdevās ielauzties starp labākajiem augstākajā līgā. Pirmajā līgā Haralds Janvars ieņēma 22.vietu, kas viņam deva 70.vietu posmā. Augstākā līga bija sadalīta divās divīzijās pa 24 spēlētājiem katrā no tām. Elvijs un Alvis Siliņi sekmīgi aizvadīja arī sacensību otro kārtu, iekļūstot posma izslēgšanas turnīra astodaļfinālā. Pleijofa pirmajā kārtā spēļu sērijā līdz četrām uzvarām Elvijs Siliņš ar rezultātu 1:4 (2:5; 4:3; 1:5; 2:4; 0:1) atzina Krievijas spēlētāja Ņikitas Žolobova pārākumu, kurš pašreiz ir pasaules reitinga pirmais numurus starp junioriem. Alvis Siliņš ar rezultātu 0:4 (2:4; 2:4; 2:6; 4:(5p)) piekāpās Latvijas pirmajam numuram Edgaram Caicam. Posma kopvērtējumā Elvijs Siliņš ieņēma augsto 13.vietu, bet viņa brālis Alvis turnīru noslēdza 14.vietā. Elēna Rācenāja ieņēma 40.vietu.

No šī posma mājās tika pārvestas divas bronzas godalgas. Alvis Siliņš izcīnija trešo vietu starp junioriem, bet Elēna Rācenāja bija trešā sieviešu nominācijā. Par posma uzvarētāju kļuva Maksims Borisovs no Krievijas. Otrā vieta vēl vienam Krievijas spēlētājam Ņikitam Žolobovam, bet bronza Kevinam Eriksonam no Somijas. Jau šīs nedēļas nogalē Inčukalnā risināsies Latvijas čempionāts junioru, sieviešu un veterānu nominācijās.