19.maijā Aizputē norisinājās Ulda Stieres piemiņas turnīrs dambretē. Uldis Stiere pagājušā gadsimta 60. – 90. gados Aizputes vidusskolā bija fizkultūras (sporta) skolotājs, sporta meistara kandidāts dambretē. Viņš arī bija Ventspils Jaunrades nama skolotāja Andra Sameša pirmais treneris. Kopš viņa nāves Aizputē katru gadu maija mēnesī notiek piemiņas turnīrs.

Sacensības norisinās gan pieaugušo, gan jauniešu konkurencē, visiem spēlējot kopīgā turnīrā. Piedalījās dalībnieki no Aizputes, Cīravas, Liepājas, Kuldīgas un Ventspils. Sastāvs bija gana spēcīgs – viens sporta meistars, četri meistarkandidāti.

Jauniešu vērtējumā visas trīs godalgotās vietas ieņēma Ventspils Jaunrades nama audzēkņi – Anastasija Martiņenko, Luka Branko Doniņš un Atis Ērciņš. Ļoti patīkami, ka ventspilnieks Emīls Dzelme, kurš vēl pat nemācās skolā, izcīnīja 4. vietu. Savukārt, pieaugušo konkurencē trešais palika ventspilnieku treneris Andris Sametis.

Liels prieks un lepnums par mūsu audzēkņu un skolotāja Andra Sameša sasniegumiem !